2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Evet kan tahlili daha mantıklı cunku erken gebelik testleri biraz daha stresli olabiliyor Rabbim sağlıcakla pozitif sonuç almanı nasip etsin mutlaka hayırlı sonuçlarını bekliyorum Benim bir embriyo transfer edildi 5.gün fakat belirtim yok Allah büyüktür

Sizi de listemize ekleyelim
Olur sevinirim belirti konusundada hic panik olmayin vallahi ben ilk hamileligimde 2 aylik olana kadar bilmiyordum hamile oldugumu pcosum var duzensiz oluyordum zaten simdide butun belirtiler var ama bilmiyorum tuttumu tutmadimi belirtiler psikolojikte olabiliyor canim ilaclarda etkiliyor

Açıkçası çok fazla takılmıştım belirtilere Rabbim ol derse olur veren de O vermeyen de O dua etmekten başka çarem yok hayırlısı yarın güzel haberlerini bekliyorum

Merhaba bende aynı gün transfer oldum benim öyle sizin gibi çok ağrılarım olmadi ağrılarım oldu ama varla yok arası gecen gün hafif belim ağrıdı durdu dünde hafifi rahimime sanki igne batması oldu o kadr yani kan verirseniz bence qzda olsa cikar ama yine siz bilirsiniz bence ilk evde test yap1

Test yapınca bizede söylersiniz inşallah pozitifi gorursunuz

Yerleşme kanamanız ne kadar sürdü benim dünden berri var iğnede vuruldum kesilmedi. Doktorum yerleşme kanaması dedi ama kesilmiyo kahverengi lekelenmem var hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…