2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar ben başka bir hastaneye beta baktırmak için gittim alttan muayene etmek istedi doktor kabul etmedim çıktım çok saçma değil mi ? Alttan muayene mecbur olmadıkça çok sağlıklı değil diye biliyorum ben ama

Kızlar transfer sonrası progesteron hormonu.iceren ilaçları günde kaç defa alıyorsunuz ? Bn sadece progestan 200 mg 2*1seklinde alıyorum da merak ettim sizinkileride
Kisiden kisiye degisiyor canim.ben gunde 3 tane vajinal fiti ve gunde 2 tanede prolutex igne vuruluyorum.progestan olarak bunlar

Bende 21 Aralık'ta çift embriyo transferi oldum bu geceye kadar hiçbir belirtim yoktu ama bu gece sırt ve kasık ağrısı ile birkaç defa uyandım bugün de çok halsiz hissediyorum transfer ile ilgili mi farklı bir sebebi mi var bilmiyorum

Ya belkide sorun olmaz ama tup bebek yaptigim icin altam muyaneyi yine yaptirmak istemem korkarim bisey olur dye.

Arkadaşlar 11 aralıkta transfer oldum 22 aralıkta değerim 774 bugün yine istedi doktorum 1315 çıktı cuma ilk muayenem var sizce iyi mi
Ben ikiz istiyorum ikiz olma ihtimali var mıdır

Sizin 6. Gününüz oluyor bugün sanırım. Hangi merkezde oldunuz transferi taze mi dönmüş mu

Ücretli bir iğne o karşılamıyor devlet.

Canım doktoruma ben zam geleceğini söylediğimde kaç kutu iğne kullanacaksam ona göre alalım dedim bana hesap yapıp kutu sayısını söyledi az geldi bana doktorum ben kalp atışına kadar iğne kullandırıyorum zaten duphaston kullanıyorsun ve onu 3 ay boyunca kullanmaya devam edeceksin demişti. Ve belli bir eczaneden alın yardımcı oluyorlar oradan sürekli aldığımız için

Yok cnm kalp atışını duyana kadar ücret vermiyoruz hatta mayisda başladım ameliyat falan derken kaç kere gidiyorum hiç vermedim

Beta için gittiysen neden muayene oldun ki direk kan testi verseydin

Daha yeni olduğu için karından göremiyorlar o yüzden alttan muayene ediyorlar. Ben kızımda da belirli bi süre alttan muayene oldum çok şükür sağlam

Ben doktora pozitifi gordukten sonra hemsireler ister buraya gelin isterseniz yakin bir kadin doguma gidin dediler.benim doktorun muyanesi de 3500 ben kizimi dogum yaptigim doktora gidicem hemde yakin hemde 450 tl muyanesi
Cok iyi evet benimde öyle eğer pozitif görürsem ayrı ucretmis sağlıcakla kucağınıza alın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…