2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Biliyormusun doktorların emekleri tabiki çok önemli.
Ama inan iki kere transfer oldum hep pozitifi gördüm hatta en on 4 kere beta baktırdım 2,5 3 kat artıs gorduk. Kısmet olmadı. O zamanda hersey cok ıyıydı doktorlara gore.

Oyuzden dedıgın gıbı Allah ne derse o olur. Zamanı geldıyse o bızlere bunu gercek kılacaktır.

Dip not: Aslında hiç iyi değilim bu seferde olmazsa diye 3. gunu, test gunum 2 ocak inş yuksek cıkar oyle bır degerle ogrenırım :KK43:
Evet maalesef böyle de bir durum var ne diyim inşallah bu denemende eski tecrübelerin gibi olmaz sağlıkla gebeliğin ilerler ben ve benm gibi arafta olanlarda inşallah kat kat artan değerlerle güzel bir gebelik geçirir. Bizleri sonucundan haberdar et inşallah dualarımdasın 🤲

Kızlar yaaa şuan hamile olan arkadaşlarıma soruyorum ya da daha önce hamilelik deneyimi olanlara; benim gün aşırı böyle en fazla 20 saniyelik belki daha az bir sancım oluyor varya anlatamam o acıyı.. Doktorum kanaman olmadığı müddetçe problem yok dedi ama sizde de var mı bu durum?? 2 ocakta keseyi göreceğim inşallah ama biraz bı duruma canım sıkılıyor canım çok yanıyor..😭😭
Benimde bazen böyle kasılma şeklinde bir ağrım oluyor evet bende endişeleniyorum ama sıkıntı yoktur inşallah

Çok geçmiş olsun inşallah daha sonrası senin için çok güzel olur. Kalitesi nasildi peki ab falan mı. İnsan üzülüyor tabiki üzülme diyemeyecegim ama geçiyor bu günler de. Bende ilkini kimyasal yasadim şimdikiler sonuç bekliyorum zor atlamıstim ama takmiyorum artık hersey nasip kısmet. Tekrar denersin ve tutar o inşallah 🙏🙏
Sizin kimyasalınız nasıl olmuştu kaçıncı gün yaptınız değeriniz kaç çıkıp düşmüştü ? Bende kimyasal olmasından korkuyorum da

Evet maalesef böyle de bir durum var ne diyim inşallah bu denemende eski tecrübelerin gibi olmaz sağlıkla gebeliğin ilerler ben ve benm gibi arafta olanlarda inşallah kat kat artan değerlerle güzel bir gebelik geçirir. Bizleri sonucundan haberdar et inşallah dualarımdasın 🤲
Canımsın iyiki varsınız, dualarımdasın yazman bile okadar degerlıkı 🙏🏻 İnş imtihanımızın sonuna gelmisizdir. 🤍

Bana kalitesini söylemediler yaa 3.gün için 8 hücreli dediler olması gerektiği gibi gelişiyor demişlerdi onu transfer ettiler 5.güne de 1 yumurtam kaldı ona da blast dediğimiz evrede oda gayet iyi donduralım dediler dondurduk iyi mi acaba kalitesi bilgisi olan varsa aydınlatsın beni
Yani 5.güne giden yumurtayı transefer etmediler de 3.günü mü transfer ettiler.
Benim doktorum ilk önce eger varsa iyi kaliteyi transfer etmek gerek demisti.digerlerine gore dha fazla gebelik vad ettigi icin denmisti

Kızlar bişi dicem benim regl gibi ağrım var 7. Günüm bugün regl olmam dimi çok korktm baya kasiklarm belim çok ağrıyor

Kızlar fikirlerinizi bekliyorum lütfen. Bugün transferin 8. Günüydü, 5. Gün çift embriyo. kan verdim 4.24 çıktı. Ben ilaçları bırakmak istiyorum ama doktor ilaçlara devam iki gün sonra tekrar kan ver diyor. Ne yapacağımı bilmiyorum ben bugün üzüntüden sigara bile içtim 😞

3. transfer yaşayışım ama bir sorum olcak transfer gunu dahıl 4.gunum

Eşime hiç takmayacagım birşey için 1 saatır laf soyleyıp ağlyacak gıbıyım.

Bu nedir ya

Bu ilişki yasağı benimde kafam da soru işareti. Peki yum toplama günü eşimiz sperm vericek bu iğneleri vurduğumuz zaman ilişki yasak acaba sperm kaç günlük doluluk olsa daha iyi bilginiz var mj
yumurta toplama günü karar verildiğinde hemşireler sizi bildilendirecektir bu konuyla ilgili. İlişki istemiyorlar farklı yöntemlerle opudan birkaç gün önce spermlerin boşaltılmasını istiyorlar.

Eklentiler

• B71185B1-BF28-4573-BF86-08C94F0B7BA6.jpeg
    B71185B1-BF28-4573-BF86-08C94F0B7BA6.jpeg
    165,7 KB · Görüntüleme: 60
Kızlar fikirlerinizi bekliyorum lütfen. Bugün transferin 8. Günüydü, 5. Gün çift embriyo. kan verdim 4.24 çıktı. Ben ilaçları bırakmak istiyorum ama doktor ilaçlara devam iki gün sonra tekrar kan ver diyor. Ne yapacağımı bilmiyorum ben bugün üzüntüden sigara bile içtim 😞
Şöyle düşünün çok uzun bir yoldayız şimdi sadece iki gun daha sabredip ilaçlarınızi için olumlu yada olumsuz elimden geleni yaptım diyebilmek için doktorun bir bildiği vardır elbet Rabbim güzel haberler almayı nasip etsin 🙏🙏

3. transfer yaşayışım ama bir sorum olcak transfer gunu dahıl 4.gunum

Eşime hiç takmayacagım birşey için 1 saatır laf soyleyıp ağlyacak gıbıyım.

Bu nedir ya
Canimm bak bunlar çok normal dün bnde kendisini gerçektn 1 kaşık suda boğabilecek seviyedeydim 🤣🤣 ağlamak ,sinirlenmek hemde saçma sapan konularda ortada konu yokken, konu yarattım gerçektn. Hormoneldir diye düşünüyorum lütfen rahat ol yarın çünkü hicbisi hatrlanmayacak 🤣🤣

X