2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kizlar çatlatma iğnesi kaç gün pozitif gösteriyor? Sanırım dönmüş embriyolarda gebelik testi sonuç veriyor idrarda ama taze transferde çatlatma iğnesi pozitif gösteriyor sanırım çok uzun süre
10 gün kdr yalancı pozitiflik veriyor diye biliyorum

Canım.hic üzülme Allah büyüktür 🤲 bidahaki sefer inşallah senin içinde en doğru zamandır ❤️ insan ilk bikac gün üzülüyor ama en doğrusu rabbine sığınmak 🤲
Çok üzgünüm elimden geleni yaptım ama olmadı Allahtan hep sağlıklıysa ve hayırlısıyla olsun diye dua ediyordum demek ki değilmiş

Selam kızlar aslında bu kez yazmıyacaktım 5 ci transferim ayın 20 sinde transfer oldum bugün 4 günüm 3ac blastokist 5 gün embriyomu transfer oldum . Yrasferden kalktım işe gittim çalıştım . Çalışmak bana iyi geldi . Arara yoruldukça oturdum patronum biliyor tedavimi . Bugün evde ilk kaldığım gün dün şiddetli adet olacak gibi belim ağrıdı gögüs hassasiyetim transferden 1/2 gün sonra tamamen gitti . Ama karnımda şişlik ve gaz var afedersiniz . 5 kez transfer oldum ilk kez böyle gaz var nedeni nedir ? Belirtimde hiç yok . Bıgün birtanede sigara içtim sinirden . Kafama hiç takmadım herşeyi akılına bıraktım . İlaç olarak sadece günde 3 duphaston alıyorum . Fitil felanda kullanmıyorum bu şişlik gaz neden olurki . Belirtimde yok galiba benimki yine hüsran . Bu kez kan vermeyi bekliycem dedim bana kaset testler uğursuz geldi her transferimde . Son kalan embriyo embriyomda kalmadı . Bu olmassa sil baştan başlıycam 4 cü tedaviye . Sadece erkek infertilesi ama tek bir pozitifim yok . Bundada ne kasık batması ne başka bişey 😏
Benim de bu ikinci denemem ama öncesinde bir sürü tedavi gördüm hepsi hüsrandı hiç hamile kalmadım kimyasal bile olmadı bu transferimde de olmayacak hissi çok fazla içimde çünkü inanılmaz adet ağrım var sabahları bu ağrıdan dolayı uyanıyorum bugün 10. Günüm ve ben o kadar eminim ki adet belirtisi olduğuna bu yaşadığımın yine gebelik hissini yaşayamayacağım Allah'ım artık öyle bir çaresizliğe düştük ki hiç bir zaman anne olamayacakmışım gibi hissediyorum yarın test günüm ama hiç heyecan yok içimde Rabbim sen kimseye bu çaresizliği yaşatma anne baba olmak isteyen kullarına bizim kadar uğraş vermeden mücadele vermeden tez zamanda evlat nasip et 🤲içim acıyo kurumuş dal gibi hissediyorum kendimi ne olur dayanma gücü ver bizlere 😢

Bizimkisi doğal yolla çıkıyor . Yani 1/2 milyon çıkış var ama olmuyor çözemedik kimsede anlamış değil . En son doktor ya buladar embriyo transferi olmussun kimyasal bile yok çöröiyorum dosyana bakıyorum kalıyorum dedi . Ama almanyada pgt yasak belki embriyolar sıkıntılı bilmiyorum genetik analizi yaptırmamız lazım galiba . Başka bakılacak birşeyde yok tanisal histeroskopi yapıldı rahim temizdi birde belki çizik atarlar türkiyede yaptırırsam ama cidden başka birşey kalmadı yapılacak ama yok tutunmuyor .
Sperm az olma sebebi nedir? Genetik mi

X