2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Arkadaşlar selam testim negatif, ara vermeden devam etmek istiyorum fakat farklı doktorla. hemen başlatıyolar mı nasıl olcak adet olduktan ne kadar süre sonra gitmek lazım

Arkadaşlar selam testim negatif, ara vermeden devam etmek istiyorum fakat farklı doktorla. hemen başlatıyolar mı nasıl olcak adet olduktan ne kadar süre sonra gitmek lazım
Canımm herşey Allah’tan vakti zamanı geldiğinde Rabbim kucağını sağlıklı evlatlarla doldursun inşaAllah, ben bu durumu 3 kez yaşadım o yüzden seni çok iyi anlıyorum, Rabbim emeklerimizin karşılığı en güzel şekilde versin inşaAllah🤲🏻 Nacizane fikrim 1-2 ay ara ver vücudun dinlensin çünkü çok ilaç kullanıyoruz ve Rabbim en doğru hayırlı zamanda nasip etsin benim duam hep bu şekilde oldu.

Arkadaşlar bende 3. Testimi verdim betalarım
7. Gün 14
9. Gün 32
13.gün 150
Böyle olupta sağlıkla ilerleyen var mı 48 saatte 2 katına çıkıyor ama 13. Güne göre değer düşük mü transfer gününü saymazsak 12.günüm

7. Gün 14
9. Gün 32
13.gün 150
Böyle olupta sağlıkla ilerleyen var mı 48 saatte 2 katına çıkıyor ama 13. Güne göre değer düşük mü transfer gününü saymazsak 12.günüm
Bence gayet güzel artışlar olmuş sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim 🤲🏻🤲🏻

• Beğen
Reactions: fsh
kızlar şimdi ben tek embriyo transferi yapılmıştı ilk test 9. gun yaptım 59,59 sonra 11. gun yaptım 234,9 çıktı 14, gunde 720,30 çıktı ve dün yaptım 2058 çıktı tek olupta bu seklıde ılerleyen var mı ben cok şaşırdım herkes 2 kat bende 4 kat cıkıyor tek keseyi daha gormeye gidemedim sizde yasayan var mı boyle bir sey :) :110:
hayırlı olsu muhtemelen ikiz

Kizlar merhaba ben bu gün keseyi gördüm ama diğer taraftaki ne anlayamadim

Eklentiler

• 20231225_104834.jpg
    20231225_104834.jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 62
Kizlar çatlatma iğnesi kaç gün pozitif gösteriyor? Sanırım dönmüş embriyolarda gebelik testi sonuç veriyor idrarda ama taze transferde çatlatma iğnesi pozitif gösteriyor sanırım çok uzun süre

Bizimkide erkek infertilitesi sorun ne tam olarak henüz transfer olmadım ilk kez olucam ocakta naspise biz azospermdik 🥹😐
Bizimkisi doğal yolla çıkıyor . Yani 1/2 milyon çıkış var ama olmuyor çözemedik kimsede anlamış değil . En son doktor ya buladar embriyo transferi olmussun kimyasal bile yok çöröiyorum dosyana bakıyorum kalıyorum dedi . Ama almanyada pgt yasak belki embriyolar sıkıntılı bilmiyorum genetik analizi yaptırmamız lazım galiba . Başka bakılacak birşeyde yok tanisal histeroskopi yapıldı rahim temizdi birde belki çizik atarlar türkiyede yaptırırsam ama cidden başka birşey kalmadı yapılacak ama yok tutunmuyor .

7. Gün 14
9. Gün 32
13.gün 150
Geç tutunmuştur. Ben 9.cu gün 10 la öğrenip doğuranı biliyorum önemli olan 2 katı artış

• Beğen
7. Gün 14
9. Gün 32
13.gün 150
Geç tutunmuş ama normal değerin önemli olan bu şekilde artimin devam etmesi bir kaç gün sonra ver tekrar

• Beğen
X