2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benimkine grade1 diye adlandırdığımız en kaliteli embriyo sınıflandırılmasındaydı dedi doktorum. O da sebep bulamadı şekerim sinirdaymis onu takip edicem dedi. O da sebep olur mu ki anlamadim 😔 ben şehir degisikligi yapıyorum gelip giderken maddi manevi çok yıprattı . Ben de o yüzden yapacak ne gücüm ne cesaretim var bı mucize Rabbime sığındım 🙏
Bnde şehir dışından gelip gidiyorum evet bilirim çok zor 😢 milletin beleşe yaptığını bizler hangi umutlarla hangi duygularla hangi emeklerle yapıyoruz 😭😭😭 ben mesela ölsem unutmam tedavi de aradığım eczaneleri ilaçları bulmak için geçen sene bu zamanda ilaçlarda sıkıntı vardı çünkü günde 20 eczane arıyordum 😭😭 sisliden Kadıköy'e ilaç almaya gitmiştimm

Bnde şehir dışından gelip gidiyorum evet bilirim çok zor 😢 milletin beleşe yaptığını bizler hangi umutlarla hangi duygularla hangi emeklerle yapıyoruz 😭😭😭 ben mesela ölsem unutmam tedavi de aradığım eczaneleri ilaçları bulmak için geçen sene bu zamanda ilaçlarda sıkıntı vardı çünkü günde 20 eczane arıyordum 😭😭 sisliden Kadıköy'e ilaç almaya gitmiştimm
Belkide biraz kafa dinlemeye ihtiyacınız vardır. Ben öyle yapmistim. Ben çok istemesemde eşim 6-7 ay ara verdirdi. Yani zorunlu olarak 🤣🤣 bu transferde daha rahatım kafa olarak mesela tutarsa tutar tutmazsa başka zaman tutar tarzindayim .doğru zaman bu zaman değilmiş demekki rabbim en doğrusunu bilir. Bu sefer daha çok Rabbimden hayrlısini.istiyorum ❤️🤲 dualarım da bu yönde. Ve bnde dün geceden beri aşırı hapşırık öksürük var bilmiyorum ne olacak böyle zararlı bişi olur mu bilemiyorum artık 🥲

Aşırı kötü değilsen bildirmene gerek yok bir iki defalık kusma ilaçlara bağlı olabiliyor. Yine de bir doktoruna danış istersen.

Belkide biraz kafa dinlemeye ihtiyacınız vardır. Ben öyle yapmistim. Ben çok istemesemde eşim 6-7 ay ara verdirdi. Yani zorunlu olarak 🤣🤣 bu transferde daha rahatım kafa olarak mesela tutarsa tutar tutmazsa başka zaman tutar tarzindayim .doğru zaman bu zaman değilmiş demekki rabbim en doğrusunu bilir. Bu sefer daha çok Rabbimden hayrlısini.istiyorum ❤️🤲 dualarım da bu yönde. Ve bnde dün geceden beri aşırı hapşırık öksürük var bilmiyorum ne olacak böyle zararlı bişi olur mu bilemiyorum artık 🥲
Doktoruma sordum ben. Transferin ilk gününden beri hapşırık, öksürük, ağır grip geçiriyorum transferle alakası yok dedi.

Bende de öksürük hapşırma var hatta transferde öksürdüm dedim bişey olmaz demi yok bu kadar endişe etme bunlar normal hayat akışında olan şeyler ağır işmyapma hareketlerine dikkat et dedi

İnşallah 🤲🏻 hemşire ilaçlarda etkiliyor olabilir kesme sakın devam et kötü olursan bi dahiliye görsün dedi. Daha önce aşılama vs yaptırdım bu ilk transferim ilk kez böyleyim inşallah hayra alamettir 🙈
Benim 2. Bu 1 tane var 2 için transfer oldum. Hep farklı oluyor çünkü ilkinde ben çok rahattım

Selam kızlar aslında bu kez yazmıyacaktım 5 ci transferim ayın 20 sinde transfer oldum bugün 4 günüm 3ac blastokist 5 gün embriyomu transfer oldum . Yrasferden kalktım işe gittim çalıştım . Çalışmak bana iyi geldi . Arara yoruldukça oturdum patronum biliyor tedavimi . Bugün evde ilk kaldığım gün dün şiddetli adet olacak gibi belim ağrıdı gögüs hassasiyetim transferden 1/2 gün sonra tamamen gitti . Ama karnımda şişlik ve gaz var afedersiniz . 5 kez transfer oldum ilk kez böyle gaz var nedeni nedir ? Belirtimde hiç yok . Bıgün birtanede sigara içtim sinirden . Kafama hiç takmadım herşeyi akılına bıraktım . İlaç olarak sadece günde 3 duphaston alıyorum . Fitil felanda kullanmıyorum bu şişlik gaz neden olurki . Belirtimde yok galiba benimki yine hüsran . Bu kez kan vermeyi bekliycem dedim bana kaset testler uğursuz geldi her transferimde . Son kalan embriyo embriyomda kalmadı . Bu olmassa sil baştan başlıycam 4 cü tedaviye . Sadece erkek infertilesi ama tek bir pozitifim yok . Bundada ne kasık batması ne başka bişey 😏
Bizimkide erkek infertilitesi sorun ne tam olarak henüz transfer olmadım ilk kez olucam ocakta naspise biz azospermdik 🥹😐

X