2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bu arada biraz araştırdım kadınlar kulübünü insanlar 5. Gün bile kaset testlerde pozitif görmüşler. Ben cesaret edemiyorum test yapmaya ne idrar ne kan, gerçekten bana kalsa 1 ay yaptirmicam takilicam böyle
Ben 6.günde kaset testte negatif görüp, 8.günde kaset testte pozitif gördüm

Tamam canm sorarım gerçi dosyamda kullandığım ilaçlar yazıyor uyarı yaparlardı diye düşünüyorum ama tabi bizler kolay gebelik elde edemiyoruz maalesef sorarak tedbir almakta fayda var

İyi geceler kızlar bnm de transfer sonrası ikinci gün biraz kendime geldim malesef migren ilacımı içtim sirtimin ortasina sanki öküz oturdu acayip ağrıyor sizce belirti mi yoksa ilaçlar mi yapıyor

Selam kızlar aslında bu kez yazmıyacaktım 5 ci transferim ayın 20 sinde transfer oldum bugün 4 günüm 3ac blastokist 5 gün embriyomu transfer oldum . Yrasferden kalktım işe gittim çalıştım . Çalışmak bana iyi geldi . Arara yoruldukça oturdum patronum biliyor tedavimi . Bugün evde ilk kaldığım gün dün şiddetli adet olacak gibi belim ağrıdı gögüs hassasiyetim transferden 1/2 gün sonra tamamen gitti . Ama karnımda şişlik ve gaz var afedersiniz . 5 kez transfer oldum ilk kez böyle gaz var nedeni nedir ? Belirtimde hiç yok . Bıgün birtanede sigara içtim sinirden . Kafama hiç takmadım herşeyi akılına bıraktım . İlaç olarak sadece günde 3 duphaston alıyorum . Fitil felanda kullanmıyorum bu şişlik gaz neden olurki . Belirtimde yok galiba benimki yine hüsran . Bu kez kan vermeyi bekliycem dedim bana kaset testler uğursuz geldi her transferimde . Son kalan embriyo embriyomda kalmadı . Bu olmassa sil baştan başlıycam 4 cü tedaviye . Sadece erkek infertilesi ama tek bir pozitifim yok . Bundada ne kasık batması ne başka bişey

İyi geceler kızlar bnm de transfer sonrası ikinci gün biraz kendime geldim malesef migren ilacımı içtim sirtimin ortasina sanki öküz oturdu acayip ağrıyor sizce belirti mi yoksa ilaçlar mi yapıyor
Benimde migrenim oldu 2 gün sürdü ben direndim ilaç almadım ilaç almana izin verdimi doktorun ben bulantı vs kendimi boşamı kastım aceba içiliyormu

Kızlar ben maydonoz naneyi falan bilmiyordum mesela neler yasak ben tam olarak bilmiyorum biraz endişelendim ikisini de tükettim bu süreçte çünkü
Taze maydonoz ve nane pek önerilmiyor düşük tetikliyor ama şuanda henüz yerleşme aşamasındaysa pekte etki etmez . Millet sanki embriyo rahme düştüğünde biliyomu onlarda tüketiyor sonuçta . Bişey olmaz bundan sonra dikkat et

canım akupunktur denedin mi?
ben bilirim o hormonal baş ağrısı ne beladır.
ama eşimin yönlendirmesi ile akupunktura gittim ve 100 birimden 15-20 birime indi ağrım tarif etmem gerekirse.

Benim de dondurulmuş 5. Gün embriyoları, dün çzdürme olunca bugün 6. Gün olmuş oldu. Birazdan gideceğim hastaneye bakalım neler olacak. Sizin ne zaman oldu transferiniz?

Benim de dondurulmuş 5. Gün embriyoları, dün çzdürme olunca bugün 6. Gün olmuş oldu. Birazdan gideceğim hastaneye bakalım neler olacak. Sizin ne zaman oldu transferiniz?
Evladiniza/ evlatlarıniza vesile olsun bugün yapılacak olan transferiniz. Bebeklerinizle beraber sağlıkla dönün evinize size sımsıkı tutunsunlar inşaallah. 21 Aralık'ta oldu transferim bana ttansferden hemen sonra normal serum ardından da intralipid taktılar .

kızlar selamlar ilk kez bu transferden sonra affedersin ishal oldum.
Cok kabk cekırdegı çok fazla su içiyorum. ondan mı? ama 1 gun oldu gecmedı kabız olmayım derken sımdıde de bu.
Tecrubesı olan varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…