2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar transferden önce şeker ve kolestrol ilacı kullanan varmıydı aranızda ve transferden sonra içmeniz ya da içmemeniz konusunda doktorunuz bişey söyledi mi lütfen ilaçları kullanan varsa bilgi verebilir mi
Benim tansiyon ve şeker ilacım var. Şeker ilacı olarak diaformin kullanıyorum. Transferimi 3. Günü bugün. 10. Gün pozitif olursa sonuç kesecek ilacı diyetle devam edeceğim. Yeterli gelmezse diyet insülin baslanacak

Kızlar ben maydonoz naneyi falan bilmiyordum mesela neler yasak ben tam olarak bilmiyorum biraz endişelendim ikisini de tükettim bu süreçte çünkü

Kızlar ben maydonoz naneyi falan bilmiyordum mesela neler yasak ben tam olarak bilmiyorum biraz endişelendim ikisini de tükettim bu süreçte çünkü
Ödem atıcı sebzeler maydanoz roka vs hemşire transferden sonra bunları yeme demişti henüz yemedim bende. Bitki çayları hazır kahveler… İnşallah birşey olmamıştır ama dikkat et bundan sonra ki sürecinde

22 aralık tek embriyo yazar mısın canım

Çok teşekkür ederim cevabın için bende ilacımı kullanıyorum doktorum herhangi bişey demedi hemşireler yumurtaları büyütürken içebilirsin demişti ama transfer sonrasını sormamıştım çok tedirgin oldum birden

Merhaba, ben de pazartesi saat 16.00 da dondurulmuş iki embriyo transferi oldum. Ben de dayanamayıp bu sabah kan verdim benim negatif çıktı maalesef. Sizinki başlamış ne güzel. Devamı gelir sağlıkla kucağınıza alırsınız insallah

Kolestrol için olan ilaçları bilmiyorum ama sorsan iyi olur canim. Çünkü bazı ilaçlar bebeğe zarar verebiliyor. Mesela 6 ay önce hekimim benim tansiyon ilacimi gebelikte kullanılabilecek bir tansiyon ilacına göre değiştirdi.

Merhabalar canim, hic uzulme!!! Daha cok erken ben daha oncede tup bebek yaptim 8/9 cu gun cikiyor genelde .. tekrar verirsin umarim iyi cikar . Sonuc suan ne cikmisti ?
Nerde yaptirdiniz tup bebek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…