2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bnde şehir dışından gelip gidiyorum evet bilirim çok zor milletin beleşe yaptığını bizler hangi umutlarla hangi duygularla hangi emeklerle yapıyoruz ben mesela ölsem unutmam tedavi de aradığım eczaneleri ilaçları bulmak için geçen sene bu zamanda ilaçlarda sıkıntı vardı çünkü günde 20 eczane arıyordum sisliden Kadıköy'e ilaç almaya gitmiştimm

Belkide biraz kafa dinlemeye ihtiyacınız vardır. Ben öyle yapmistim. Ben çok istemesemde eşim 6-7 ay ara verdirdi. Yani zorunlu olarak bu transferde daha rahatım kafa olarak mesela tutarsa tutar tutmazsa başka zaman tutar tarzindayim .doğru zaman bu zaman değilmiş demekki rabbim en doğrusunu bilir. Bu sefer daha çok Rabbimden hayrlısini.istiyorum dualarım da bu yönde. Ve bnde dün geceden beri aşırı hapşırık öksürük var bilmiyorum ne olacak böyle zararlı bişi olur mu bilemiyorum artık

Aşırı kötü değilsen bildirmene gerek yok bir iki defalık kusma ilaçlara bağlı olabiliyor. Yine de bir doktoruna danış istersen.

Doktoruma sordum ben. Transferin ilk gününden beri hapşırık, öksürük, ağır grip geçiriyorum transferle alakası yok dedi.

Bende de öksürük hapşırma var hatta transferde öksürdüm dedim bişey olmaz demi yok bu kadar endişe etme bunlar normal hayat akışında olan şeyler ağır işmyapma hareketlerine dikkat et dedi

İnşallah hemşire ilaçlarda etkiliyor olabilir kesme sakın devam et kötü olursan bi dahiliye görsün dedi. Daha önce aşılama vs yaptırdım bu ilk transferim ilk kez böyleyim inşallah hayra alamettir
Benim 2. Bu 1 tane var 2 için transfer oldum. Hep farklı oluyor çünkü ilkinde ben çok rahattım

Bizimkide erkek infertilitesi sorun ne tam olarak henüz transfer olmadım ilk kez olucam ocakta naspise biz azospermdik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…