2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Örgü nasıl yapılıyor nasıl öğreniliyor ?
Yani alsam internetten öğrenebilir miyim acaba ? Yoksa biri mi yanımda durup öğretmeli ? Daha önce hiç yapmadım.🙊
Kesinlikle bende örgü yaptım hep yarın test günüm bir çok şey ördüm 🤣🤣
IMG_5710.jpeg

Ben de aynı durumdayım hiçbir belirtim yok bu da beni çok korkutuyor acaba tutmadı mı diye😔
Gerçi belirti olsa bu seferde ondan korkardım ben.
Şu 3 gün sanki yıllar sürdü eşim de hiç gözünü üzerimden ayırmıyor çok sıkıldım. Yarın işe başlarsa yarından sonra daha rahat olurum inşallah 
Ayyy aynı valla ben birde 1 hafta rapor almıştım işe gitsem daha iyi olurdu 😅🤔

Selam kızlar transferden sonra hafif sancılar oluyor kimisinde. Sizde adet olacakmış gibi ağrılar kaçıncı gün başladı? (Olanlar için soruyorum🙂)

Bir de içince insan kendini suçlu hissediyor vicdanen rahatsız oluyorum.ama transfer olduğu zaman tamamen bırakacağım ins 🙏 olmadı yemin edeceğim içmemeye 😁
Valla bende transfer olduğu günü kadsr içtim hatta son sigaramı transfer olmaya giderken içtim ama bebeklerim 🤲 transfer edildiği dakika itibari ile hiç içmedim ve canım bile çekmedi umarım pozitifi görürüm 🐣🤭🤰🙏

Selam kızlar transferden sonra hafif sancılar oluyor kimisinde. Sizde adet olacakmış gibi ağrılar kaçıncı gün başladı? (Olanlar için soruyorum🙂)
Selam bende 4. Gün başladı özellikle adet olmadan bacaklarım sancırdı, 8. Gün sancım arttı hatta çok hafif açık kahve lekelenmem oldu, bugün sadece kasıkta hafif hafif sancılar olup geçiyor. Bu arada 8. Gün kanda pozitifi gördüm ben 🤲🏻

Selam bende 4. Gün başladı özellikle adet olmadan bacaklarım sancırdı, 8. Gün sancım arttı hatta çok hafif açık kahve lekelenmem oldu, bugün sadece kasıkta hafif hafif sancılar olup geçiyor. Bu arada 8. Gün kanda pozitifi gördüm ben 🤲🏻
Teşekkür ederim cevabın için benim 22Aralıkta transferim oldu sancı falan arıyorum vücudumda henüz bişey yok 😊

Benim fikrim hiç aramayın 12. Gün hastahaneye kan vermeye gidene kadar göğüs hassasiyeti dışında hiçbir şey yoktu test verdikten sonra başladı belirtiler
Ya benim üç aydır göğüs hassasiyetim var tedavi başladığından beri ama iki gündür artık özgürlüğünü ilan ettiler sütyen bile takamaz duruma geldim normal mi ki. Ekstra aldığım bir ilaçta yok transfer öncesi ne aldıysam devam ediyorum 🤔🤔😅

Merhaba bayanlar taze 5.gün embriyosu ile transferim oldu bugün 8.günüm idrar testi yaptım silik çizgi çıktı erken mi taptım kan testi versem mi biraz korku var kanda çıkmaz diye Eki Görüntüle 3357452

Silik olsa da çizgi gören kimse negatif olmadı diye biliyorum hakkında hayırlısı 🙏🐣 iki gün daha bekleyip kan ver bence 🤭😍
İnşallah doktorum bugün test ver istersen dedi ama ister istemez korkuyor insan

Benim fikrim hiç aramayın 12. Gün hastahaneye kan vermeye gidene kadar göğüs hassasiyeti dışında hiçbir şey yoktu test verdikten sonra başladı belirtiler
Diğer hamileliğimde testten önce bende belirtiler vardı ama kaçıncı günde başladığını hatırlamıyorum belki bu farklı olur 🙂

Ya onlar neyi biliyor ki. Ben hergün kas içine (kalçadan) progestan iğne vurulmaya gidiyorum. Daha tüp bebek hakkında bir bilgisi yok ancak mesai bitsin kafasını yaşıyor takılma canım
Yorumları okurken denk geldimde progestan iğne apse yapmıyomu sizde bende transfer sonrası bi tane yapıldı hala kendimd gelemedim oturup kalkamıyorum elim değmiyo kalçama baya kötüyüm bana mı yanlış yapıldı ben anlamıyorum

Yorumları okurken denk geldimde progestan iğne apse yapmıyomu sizde bende transfer sonrası bi tane yapıldı hala kendimd gelemedim oturup kalkamıyorum elim değmiyo kalçama baya kötüyüm bana mı yanlış yapıldı ben anlamıyorum
Aaa progestanı kalçadan mı oluyorsunuz ben yaklaşık 10 gündür karından oluyorum

Önceki tedavilerimde bende kalçadan yaptırıyordum, çok ağrı çekiyordum ne oturabiliyordum ne yatabiliyordum. Çok yağlı bir iğne olduğu için iğneyi yapan kişinin çok yavaş enjekte etmesi gerekiyor ama maalesef bazı hemşireler vurup geçiyor tabii sonrası da bizim için ızdıraba dönüşüyor. Bir müddet sonra çok morardığı için enjekte etmekte zorlanmaya başlamışlardı.

X