2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Dün transfer oldu, 3. oldu bu, ilk ikisi pozitifi gorduk devam etmedı.
Bu sefer tabi buruk , durgun , cok mutlu mesut degılım hep korku var. Test yapmadan gununu bekleyecegım.

Size bir sorum var kan sulandırıcı kullananız var ıse ne kadar devam ettiniz?
Gebeliğimin 18.haftasındayım hala fevam ediyorum sabah akşam

Kan testim negatif çıktı. İlaçları bırakmak istiyorum. Doktora haber vereyim mi acaba. Bu saatten sonra pozitife döneceğini hiç sanmıyorum 😒😞
Bugün 7. Günün mü ? Bence doktoruna danış bazılarının geç tutunması olabiliyor riske atma bu sürece kolay gelmiyoruz sonuçta kaçıncı gün embriyosu senin

Kızlar dündendir yoğun bir şekilde kahverengi akıntım vardı bu sabah dikkat ettim hafif pembelik vardı akıntı da ,zaten dün ki verdiğim teste de çok yavaş ilerliyordu beta . Sizler ne düşünüyorsunuz?

Kızlar bugun 10. Günüm. Kan test gunum ertelenmiş😒 mail gelmis

Eklentiler

• IMG_20231224_092421.jpg
    IMG_20231224_092421.jpg
    82,1 KB · Görüntüleme: 57
Kizlar merhaba .13 Aralık günü yumurta toplama işlemim oldu.donduruldu.nasipse Ocak ayında transfer olacağım.tedaviye başlamadan önce sigara kullanan var mı aranizda.bu süreci nasıl idare ediyorsunuz.yumurta toplanmayan önce bıraktım gibi bişe oldu tek tük içtim şimdi şu 3 gündür stresten içiyorum .tabi transfer sürecinde bırakacağım .

21 Aralık perşembe günü transfer olan kızlarım ne durumdasınız belirtiniz var mı 3. Güne geldik ama sanki 10 gün oldu 😔 gün geçmiyor belirti yok
Ben de aynı durumdayım hiçbir belirtim yok bu da beni çok korkutuyor acaba tutmadı mı diye😔
Gerçi belirti olsa bu seferde ondan korkardım ben.
Şu 3 gün sanki yıllar sürdü eşim de hiç gözünü üzerimden ayırmıyor çok sıkıldım. Yarın işe başlarsa yarından sonra daha rahat olurum inşallah 😄😄😄😄

Bugün 7. Günün mü ? Bence doktoruna danış bazılarının geç tutunması olabiliyor riske atma bu sürece kolay gelmiyoruz sonuçta kaçıncı gün embriyosu senin
6. Gün bugün. Dondurulmuş embriyoydu doktor da tuhaf bi şekilde embriyonun gününü 4-4.5 gün embriyosu dedi. Oysa 5. Gün dondurduk demişlerdi bana

21 Aralık perşembe günü transfer olan kızlarım ne durumdasınız belirtiniz var mı 3. Güne geldik ama sanki 10 gün oldu 😔 gün geçmiyor belirti yok
Eşime ip aldırdım örgü örüyorum 😁 vakit daha iyi geçiyor tavsiye ederim
Bende de belirti yok sayılır dün 1 2 sol tarafım ağrıdı ufak ufak o kadar
Belirti için daha erken mi acaba 😄

Arkadaşlar merhabalar. Ben aranıza yeni katıldım. 2 senedir çocuk sahibi olmaya çalışıyoruz, 6 aydır da tüp bebek sürecindeyim. Rahim kalınlaşmamasından dolayı transfer yapılamamıştı. İlk defa bu ay, 16 aralıkta 2 adet 4AA kalite 5.gün embriyosu transferi yapıldı. Çevremde hiç tüp bebek tedavisi olan yok. Bu süreç benim ve çevrem için de bilinmezliklerle dolu bir deneyim. Transferden beri ufak kasık ağrılarım var ama şiddetli değiller. 28 inde doktor kandan bakmamı istedi ama ben dayanamayıp 21 aralıkta çubuk test baktım silik pozitif aldım. Aynı gün bi gidip kan da verdim meraktan, 40 çıktı bhcg. Tüp bebek tedavimi yürüten doktora yazmadım henüz erken bakmamamı özellikle tembih ettiği için. Beni tüp bebeğe sevkeden jinekoloğuma yazdım o da değerin tuttuğunu gösterdiğini ama erken olduğunu, 28 inde tekrar bakmamı o zamana kadar da bakmamamı söyledi. Dünden beri sancılarım biraz daha arttı bu da beni korkutuyor. Her sancı girdiğinde bişy mi oldu diye geriliyorum. Bir de kimyasal gebelik korkum da var. Sizce 5. Gün için bhcg 40 nasıl bi değer? 12.gün bakıldığında kaç üstü gözükmesi gerekiyor? Böyle arada şiddetli ağrı girip tutan var mı aranızda?

Bu bekleme süreci çok sancılı bişymiş gerçekten, allah isteyen hepimize nasip etsin inşallah 🙏
Canım öncelikle hayırlı olsun. Bende senin gibi 5. Gün öğrendim bnmde 2 embriyodu benm 5. Gün değerim 26 çıktı senin gayet iyi çıkmış ben 2 gün sonra yani 7. Gün bir daha gittim 111 çıktı sonra 11.gün test günüme kadar gitmedim test günümde 700 lerde falan çıktı
Sana sonrasında düşük çıkarsa moral bozma diye demişlerdr kan verme diye yani korkma her şey güzel ilerlicek pozitif düşünerek devam et hep hep olumlu ol 🙏🙏

Kizlar merhaba .13 Aralık günü yumurta toplama işlemim oldu.donduruldu.nasipse Ocak ayında transfer olacağım.tedaviye başlamadan önce sigara kullanan var mı aranizda.bu süreci nasıl idare ediyorsunuz.yumurta toplanmayan önce bıraktım gibi bişe oldu tek tük içtim şimdi şu 3 gündür stresten içiyorum .tabi transfer sürecinde bırakacağım .
Ben sigara kullanıyorum
Kontrol için kadın doğuma gittiğimde amh değerimin düşük olduğunu tüp bebeğe başlamam gerektiğini söyledi doktorum bi anda kendimi tüp bebek ilaçları alırken buldum azalttım ama bırakamadım maalesef
Transferimin 3. Günü bugün kendimi kandırmak için yakıp 1 2 nefes alıp söndürüyorum karnında bebek olması ihtimali olduğu için canımda istemiyo zaten 😁

Ben sigara kullanıyorum
Kontrol için kadın doğuma gittiğimde amh değerimin düşük olduğunu tüp bebeğe başlamam gerektiğini söyledi doktorum bi anda kendimi tüp bebek ilaçları alırken buldum azalttım ama bırakamadım maalesef
Transferimin 3. Günü bugün kendimi kandırmak için yakıp 1 2 nefes alıp söndürüyorum karnında bebek olması ihtimali olduğu için canımda istemiyo zaten 😁
Bir de içince insan kendini suçlu hissediyor vicdanen rahatsız oluyorum.ama transfer olduğu zaman tamamen bırakacağım ins 🙏 olmadı yemin edeceğim içmemeye 😁

Günaydın kızlar ☀️ Dün transfer oldum 5. Gün 2 embriyo taze transfer 4 ocakta kan testi istiyorlar. O zamana kadar dayanabilir miyim bilmiyorum.

Eşime ip aldırdım örgü örüyorum 😁 vakit daha iyi geçiyor tavsiye ederim
Bende de belirti yok sayılır dün 1 2 sol tarafım ağrıdı ufak ufak o kadar
Belirti için daha erken mi acaba 😄
Örgü nasıl yapılıyor nasıl öğreniliyor ?
Yani alsam internetten öğrenebilir miyim acaba ? Yoksa biri mi yanımda durup öğretmeli ? Daha önce hiç yapmadım.🙊

Örgü nasıl yapılıyor nasıl öğreniliyor ?
Yani alsam internetten öğrenebilir miyim acaba ? Yoksa biri mi yanımda durup öğretmeli ? Daha önce hiç yapmadım.🙊
Youtube de en basitinden anlatımları var anahtarliktan yada küçük ayıcıktan başlayabilirsiniz çok iyi kafa dağıtıyor

X