2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kizlar bir şey soracaktım : ben transfer öncesi surecteyim. Üçüncü denemem. Bakıyorum da herkes transfer öncesi progestan kullanıyor. Doktorum bana vermedi. Sadece estrofem folik ve corasprin kullaniyorum. Acaba bana neden vermedi progestani. Kafam karıştı.
Banada 1 hafta önce başladı fitil ve göbekten iğne olarak

Ben günde 3 kez fitil kullanıyorum, 2 kezde iğne oluyorum.
Hem fitil hem iğne neden verdi acaba doktor ? Tutunmayı artırmak için mi ? Kontrolumde ben de sorayım doktoruma. İğne verecek mi acaba ? İkinci denemede prolutex dex iğne vermişti. Progestani sadece fitil olarak günde 3 kullanmıştım

Ah kızlar duariniza o kadar ihtiyacım var ki moral olarak çökmüş durumdayım cuma günü transfer oldum fakat o günden beri migren atakları geçiriyorum doktorum migren ilacımı iç dedi ama çok ağır 3 gün oldu 3 gündür migren ilacı içiyorum hatta sayamadgim kadar parol hatta bugün doktoru aradim git hastaneye serum taktir dedi parol serum taktırdım ve doktorum sağlığından önemli değil aşırı migren inme belirtisidir duruma göre ilaçları birakiriz dedi ilaçlar migrenii artırmış ilaçların bırakılması bebeğin tutinmamasi demek hem ağrılarım var ona kivraniyorum hem tedavi iptal olacak diye hüngür hüngür ağlıyorum hala basım geçmiyor lutfen dua edin😭😭😭

Merhaba arkadaşlar elimde argifertil f var ama argifertil m almamız gerekiyormuş hiç açılmamış ambalajında tarihi de var yeni aldık isteyen varsa fiyatta yardımcı olurum bizde argifertil m alacağız o yüzden ihtiyacım var buradan sormak istedim ihtiyacı olan varsa ulaşabilir fotoğraf atarım

Merhaba arkadaşlar elimde argifertil f var ama argifertil m almamız gerekiyormuş hiç açılmamış ambalajında tarihi de var yeni aldık isteyen varsa fiyatta yardımcı olurum bizde argifertil m alacağız o yüzden ihtiyacım var buradan sormak istedim ihtiyacı olan varsa ulaşabilir fotoğraf atarım

Aynen zaman şu günlerde daha hızlı geçse ne güzel olurdu 😊 ben belirti aramıyorum canım ikinci transferim bu. İlkinde negatif olunca çok üzülmüştüm .
Bende sizin gibi karar verdim. benimde ilk transfer Malesef kimyasal ile sonuçlanınca ne erken test yapacağım ne belirti arayacağım gününü bekleyip hayrlisini dileyecegim ❤️🤲 rabbim hyrli olanı nasip etsin inşallah

Hem fitil hem iğne neden verdi acaba doktor ? Tutunmayı artırmak için mi ? Kontrolumde ben de sorayım doktoruma. İğne verecek mi acaba ? İkinci denemede prolutex dex iğne vermişti. Progestani sadece fitil olarak günde 3 kullanmıştım
Göbekten vurulan progestan dex günde 2 kez kullandığım iğne. Hem gebeliğin oluşmasında hemde devam etmesinde yardımcı olsun diye hem fitil hem iğne veriyorlar bence.

Bende sizin gibi karar verdim. benimde ilk transfer Malesef kimyasal ile sonuçlanınca ne erken test yapacağım ne belirti arayacağım gününü bekleyip hayrlisini dileyecegim ❤️🤲 rabbim hyrli olanı nasip etsin inşallah
Bende iki kımyasal yasayınca, zaten zaman gecsınde ogreneyım dıyorum.

Diğer arkadaslarada soyleyecegım şu onceden evde sureklı ıdrar testı yaptım, sadece cok sevındım cok ınandık esımle yıkımı daha buyuk oldu oyuzden.

Test gunu deger yuksek cıkarsa sevınmeye hak tanıdım kendıme.

Sadece dun transfer oldum bugun 2 kere uykuya daldım cok erken bu halsızlık basladı O garıp geldı
Artık vucudum yoruldu sanırım

Ah kızlar duariniza o kadar ihtiyacım var ki moral olarak çökmüş durumdayım cuma günü transfer oldum fakat o günden beri migren atakları geçiriyorum doktorum migren ilacımı iç dedi ama çok ağır 3 gün oldu 3 gündür migren ilacı içiyorum hatta sayamadgim kadar parol hatta bugün doktoru aradim git hastaneye serum taktir dedi parol serum taktırdım ve doktorum sağlığından önemli değil aşırı migren inme belirtisidir duruma göre ilaçları birakiriz dedi ilaçlar migrenii artırmış ilaçların bırakılması bebeğin tutinmamasi demek hem ağrılarım var ona kivraniyorum hem tedavi iptal olacak diye hüngür hüngür ağlıyorum hala basım geçmiyor lutfen dua edin😭😭😭
Öyledüşünme biraz kuran açıp dinle sakin ortamda karanlıkta gözlerini kapat

Birde bu transferimin 5 gün öncesinde rahime lökositin enjekte edildi, transferden hemen önce rahim kasılmasını engellemek için serum takıldı, transferin hemen ardından intrapalid serum takıldı ve bu serumu haftada bir taktırıyorum.

Aminnn canım. Doktorlarin söylediği zamanlarda bir hikmet var ama annelik de ruhumuzda fitratimizda var. Bu yüzden merak ediyoruz ister istemez ama beklemek en güzeli benim şahsi fikrimce . Rabbim sağlıklı ömürlü hayırlı ve afiyetli olanı kolaylıkla nasip etsin hepimize. 🤲 Bu sefer bu transfer vesilemiz olsun canım 🥰💐

Kizlar bir şey soracaktım : ben transfer öncesi surecteyim. Üçüncü denemem. Bakıyorum da herkes transfer öncesi progestan kullanıyor. Doktorum bana vermedi. Sadece estrofem folik ve corasprin kullaniyorum. Acaba bana neden vermedi progestani. Kafam karıştı.
Transfer öncesi bana sadece ilaç ve 2 antipyotik yazdı iğneye transferden sonra başladım ben

X