2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Transferin 6. Günü bugün. Gece uyanıp yaptım ilk dakika baktım bisey çıkmayınca uyudum. Sabah böyle gördüm testi. Umutlanayım mı sizce ?
6. Güne göre çok iyi bu idrar testinin böyle çıkması ama doktorlar bu süreçte çok hormon aldığımız için idrar testinin yanıltıcı payı olabilir diye söylüyorlar o yüzden en iyisi kan testi ama yerinde olsam kan da vermem 7. Gün kan verdim pozitif ama bu seferde kimyasal mı olacak diye kaygılıyım en iyisi test günümüzü beklemek en sağlıklı sonuç o zaman

6. Güne göre çok iyi bu idrar testinin böyle çıkması ama doktorlar bu süreçte çok hormon aldığımız için idrar testinin yanıltıcı payı olabilir diye söylüyorlar o yüzden en iyisi kan testi ama yerinde olsam kan da vermem 7. Gün kan verdim pozitif ama bu seferde kimyasal mı olacak diye kaygılıyım en iyisi test günümüzü beklemek en sağlıklı sonuç o zaman
Şimdi hastaneye peogestan iğnemi yapmaya gidiyorum. Gitmişken kan versem mi acaba diye düşünüyorum

Kızlar pazartesi günü normalde test günüm ama dayanamayıp yine erken gebelik testi yaptım ve bugün çıkmadı. İdrar testine hiç çıkmayıp kanda gören var mı aranızda ? Moralim çok bozuldu testi yaptığıma çok pişmanım. Adet olacakmışım gibi ağrılarım devam ediyor. Bana akıl verin yoksa kendi kendimi yicem. Eşime de belli edemiyorum moralimin düşük olduğunu. O benden duygusal 🤦🏼‍♀️
Canım bazı kişilerin idrarda sonradan pozitifleşme durumu olabiliyor. Hemen kötüye yorma . Allah hayırlısını nasip etsin inşallah ❤️

Kizlar çok kötü hissediyorum ne olur birşey diyin. Transfer olali 5 gün oldu transferden sonra bende eşimde grip olduk. Hemsir arkadas covidsiniz belli demiş ben ne yapicam şimdi bu embriyolar nasıl tutuncak delircem bu ikinci denemem iki tane koydurduk ve başka yumurtam yok. Zar zor ilaç buldum, para topladım delircem
Canım Allah'ın izniyle hiç merak etme tutacağı varsa zaten tutar emin ol 👍 bende şuan gribim ve bugün transferim var. Olabildiğince meyve mandalina portakal tüketmeye çalışın. Ağrıniz çoksa parol alabilirsin. Hemşire hattıma sordum ben parol kullanabilirsiniz dediler

günaydın herkese, bugün transferimin 6. Günü. Son 3 gündür test yapıyorum evde diğer iki testimde bembeyaz bir test çıkıyordu. Bu gece 3 de elimde kalan son test ile tekrar yaptım. Yarı uykuluydum zaten bir iki dakika baktım hiç bisey çıkmayınca sinirlenip attım kenara bakmadım bi daha. Sabah uyandığımda alıp baktım çizgiyi görünce içimden ‘aferin sana sonunda hayal de görmeyi başardın’ dedim 😅 siz de bakar mısınız teste umutlanayım mı sizce? Şimdi hastaneye progestam iğnemi vurmaya gidicem. Gitmişken kan da versem mi acaba diye düşünüyorum
Bence gününü bekle canım henüz daha çok çok erken bhcg değerin daha yeni yeni vücuda yayılmaya başlayacak bekle bencr

Kızlar cuma kan testi vermiştim. Bugün ikinci kan için gidicem inşallah yükselmiştir. Acil de bakıyorlardı demi. Hiç de belirtim kalmadı 🥲

Dün transfer oldu, 3. oldu bu, ilk ikisi pozitifi gorduk devam etmedı.
Bu sefer tabi buruk , durgun , cok mutlu mesut degılım hep korku var. Test yapmadan gununu bekleyecegım.

Size bir sorum var kan sulandırıcı kullananız var ıse ne kadar devam ettiniz?

Dün transfer oldu, 3. oldu bu, ilk ikisi pozitifi gorduk devam etmedı.
Bu sefer tabi buruk , durgun , cok mutlu mesut degılım hep korku var. Test yapmadan gununu bekleyecegım.

Size bir sorum var kan sulandırıcı kullananız var ıse ne kadar devam ettiniz?
Kuzum inşallah bu sefer sıkı sıkı tutunur 🤲🏻 ben transferin 13. Günündeyim hala kullanıyorum. 12. Haftaya kadar devam edecekmiş sanırım tabi doktor neye karar verirse

Kan testim negatif çıktı. İlaçları bırakmak istiyorum. Doktora haber vereyim mi acaba. Bu saatten sonra pozitife döneceğini hiç sanmıyorum 😒😞

21 Aralık perşembe günü transfer olan kızlarım ne durumdasınız belirtiniz var mı 3. Güne geldik ama sanki 10 gün oldu 😔 gün geçmiyor belirti yok

Kuzum inşallah bu sefer sıkı sıkı tutunur 🤲🏻 ben transferin 13. Günündeyim hala kullanıyorum. 12. Haftaya kadar devam edecekmiş sanırım tabi doktor neye karar verirse
Insallah canım, umarım 🙏🏻 esımde bende okadar korkuyoruzki Allahın hayırlısıysa bu sefer acı yaşamayalım inş
İğnede kullanıyormusun peki

X