2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar lekelenmem başladı kahve rengi ve baya yoğun bu seferde olmayacak bittim ben bittim 5. Gebeliğim benim sorum ne delireceğim bugün doktor kontrolüm vardı
Canım benim 10.günden beri var bugün 18.günüm 10 tane progestan kullandım kalçadan bana mısın demiyor yapım böyle diyorum artık ne yapayım
Korkma sende yoktur bişey taze kırmızı kan olmadıkça korkmayın diyor doktor ama tabii ki bilgisi olsun ara bakalım ne diyecek

İnşaAllah canım hep beraber başarırız, brnimde kalanlar 3ab kalitede, artık şans kısmet işi diyorum, bu arada dün reglim başladı, şubat ayında ikinci transfer olacak sanırım

Acınızı anlıyorum, çok inanıp kaybetmek yıkıyor insanı. Bende 5 ayda ıkı kere yasadım sonuncusunda cok ınanmıstık, kese gormeye gıtmeden bırgun once sabah 4 kanama basladı beta degerı dustu kaybettık. Esımın bır sozunu unutamam “ En son babam oldugunde bukadar uzulmustum” okadar ınanmıstıkkı.

Neden devam etmıyor hala net bırsey kımse soylemıyor. Doktor gerek yok desede sma wes analızıne kadar yaptırdık temız.
Benım asıl 3 yıl once buyuk laproskopi ameliyatı ıle baslayan surecım olmustu yapısıklık kalınlasmama.

Onlar sımdı yerınde, ıkı kez pozitif aldık. Doktorlar herseyı aynı yapıyor çok iyi işim varken çok şeyden vazgecıp işimi de bıraktım çok stressli gergındı bu mudur acaba diğerek 3. transferı yarın yapacağız

Hakkımızda hayırlısı Sızın suan surec nasıl
Yazdıklarınızı gorunce okadar ıcıme dokundu ve hıssettımkı yazmak ıstedım

İnşaAllah canım hep beraber başarırız, brnimde kalanlar 3ab kalitede, artık şans kısmet işi diyorum, bu arada dün reglim başladı, şubat ayında ikinci transfer olacak sanırım
Selamlar onunla ilgili bırsey bulmustum paylasıyorum , rakama bakmaksızın literaturde arastırmada harfler aynı oranla hamıle kalma

Eklentiler

• IMG_6192.jpeg
    55,8 KB · Görüntüleme: 76
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…