2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Teşekkürler umut verdiniz bana

Kızlar bu sabah kasıklarımda öyle bir ağrıyla uyandım ki sanki adet olacakmışımda sökülemiyor gibiydim o kadar tanıdık geldiki bu ağrı adet dönemlerimden o yüzden moralim çok bozuk bugün 6. Günüm

Canım estrofem progestan falan bunlar adet yapmıyor hiiç korkma. Gayet normal bu ağrılar

Biz denizliden istanbula gittik transfere .. 3.30 da çıktık transfer sonrası ..aksam 6 da uçağımız var hastaneden cıktık koştur Allah kostur malum istanbul trafigi 6ya 10 kala istanbul hava limanına ulaştık orası da Allah versin kilometrelerce uzunbi baştan girdiysek bizim ucak en sonda ucuna denk geldi . O kadar koşturmya rağmen bebeğim benmle hiç korkmayın hersey Allahın elinde ol der olur diğerleri bahane olur . Dua edin

Canım naptınn??
Hiç korkma yerleşme kanaması oluyor. Benim arkadaşım 3 ay boyunca cam gibi parlak avuç avuç kanaması oldu çok şükür sağlıkla doğumunu yaptı.
Canım sabah kendi doktoruma gittim. Kanama bölgesi gördü şuan artık kahverengilik geliyor. kese de olması gerekende küçükmüş kalçadan progestan yaptılar kan sulandırıcıyı kestim eve geldim dinlen sadece dedi. Beta hcg ye de bakıcaklar kan verdim sonucunu bekliyorum. Çok iyi bir his yok içimde ama kanaman olursa gel dediler. Sadece devam edebileceğine inanmak istiyorum

2 gün önce aradılar döllendi 5 tanesi diye bugün aramalarını bekliyorum. Bizim erkek infertilitesi var maalesef o yüzden genetik sıkıntı olabilir diye

Herkese günaydın. 7 Aralık 3. Gün, 2 embriyo transferi oldum. 12. Gün saat 13.00 değeri 430, 14. Gun sabah 08.30 değeri 766 çıktı. Bu artış normal mi sizce? Kimyasal gebelikten çok korkuyorum.
Saati bile farkediyor canım aynı saatlerde verin diyorlar bence gayet güzel değerlerin

Yok ben 12sinde oldum kuzum. Şöyle şuanlık sadece arada sancı hissediyorum. Dün aşırıydı çok merdiven inip çıkmama bağladım onu. Bide benim 5 ve 6. Günlerde aşırı mide yanmam oldu. Yarın kan
Hadı bakalım hayrlısı olsun guzel sonuclar ınsaAşlah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…