2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Muthiş çok güzel ya allahım çok sevındım cidden embrıyoların hangı kalıteydı?

Buarada dipnot asla bende evde test yapmayacagım sadece işkence oluyor

Canım tutacak hiç merak etme. Ekim de ki nasıl tutmuştu öyle tutacak.

Muthiş çok güzel ya allahım çok sevındım cidden embrıyoların hangı kalıteydı?

Buarada dipnot asla bende evde test yapmayacagım sadece işkence oluyor
Canım benim 7 vardı ilk de 2. de koydukları da 5aa dı sadece 3 kalite 2 embriyom vardı diğerleri 5aa dı.

Evet evde test yapmayın. Vallahi işkence. Arrtı mı artmadı mı sürekli düşünüyorsun.

Bu sefer transfer yaptık ya unuttum sildim kafamdan. Sanki ameliyat oldum da eve geldim 5 gün dinlendim gibiydi. Asla tutu mu diye düşünmedim bile. KK ya bile 5. günün sonunda girdim aralık grubuna yazdırdım. Hiç bakmadım.

Canım benim sadece yuzumde bende kaşıntı yok çok şükür herhalde ilaçlar fazla geliyor.Gunde sadece estrofemdem 9adet kullanıyorum.Digerlerini hic yazmiyorum bile
neeee offf 9 estrofem mııı? Vallahi şu çektiğimiz cefanın sefasını sürelim artık...
Neden o kadar fazla verdii? Bir bildiği vardır mutlaka da sebebini merak ettim

Hayırlı olsun inşallah toplam kaç emrıyon var benim 2 vardı tek tek transfer yaptırmıştım iyi düşünmek lazım bünyen kaldıramaz derken neden dedin benim ablam kemoterapi almıştı hiç yumurtası yoktu çocuğun olmaz demişlerdi belirli süre vitaminler ilaçlar sonra doğal ikiz gebe kaldı Hemde 40 kiloydu ve bacağı protezdi şimdi kızlarımız 14 yaşında zor mu çok zor bakımı ama çokta güzel bi duygu dünyaya en yakın arkadaşıyla beraber geliyor

Ayy hadi inşallah bize de uğurlu gelir gününde kan vermek, belirti de yaşiyorum sanki gece göğüslerimin ağrısına uyandım resmen kasıklarımda ara ara ağrı olıyor bakalım hayırlısı

Arkadaşlar 12:00'da transferim var şimdi yoldayız .
Hem çok heyecanlıyım hem çok korkuyorum. Transferden sonra bir saat hastahanede kalıp çıkacaksın dediler ama ben 3 saatlik yol gideceğim.
Benim gibi transfer sonrası yola çıkan var mı bir problem yaşadınız mı?
Doktor 3 - 4 saatlik yoldan bir şey olmaz diyor ama ben hala tedirginim

Hoşbulduk bu yollardan geçen kadinlar birbirini öyle iyi anlıyor ki… dediklerinizde çok haklısınız. Bu yolda neler yaptım neler. Bazen geri dönüp yaptıklarıma bakınca kendime inanamıyorum. Progesteron ilacına gelirsek de benim aslında öğrenmek istediğim bütün doktorlar bu ilacı genel bir yöntem olarak hastalarina kullandırıyor mu onu öğrenmek istedim.

Merhaba ben de benzer bir sürec yaşadım. Perşembe transfer oldum. Tüp bebek sürecinde tayinimiz çıktı. Cumartesi 4 saatlik şehir dışına çıktım. Sogukta sokak sokak dolaşıp ev aradım. Şimdide eşya topluyoruz. Çok şükür sonucum pozitif geldi. Bilimsel anlamda yatarak beklemek ile hareket etmek arasında tutunma açısından fark olmadığını, kadınların beklentisi bu yönde olduğu için, içi rahat etsin diye istirahat verdiklerini söylemişti dokturum. Hatta bir hastası transferden sonra 9 saat yol gitmiş ve sonucu pozitif gelmiş. Bana öyle demişti. İçimizi ferah tutmalıyız. Biliyorum çok zor, ben de pek başaramıyorum ama bazı şeyler elimizde değil, nasip. Umarım hayal ettiğinizden de güzel sonuçlar alırsınız.

Güzelim öncelikle hayırlı olsun.
1.30 saat falan dinlendim çıktım hastaneden aşırı trafik vardı tam 3 saatte anca gittik eve. Çok şükür pozitif sonucu gördüm.5 gün evde hiç iş yatmadan dinlendim bol bol çiğ kabak çekirdeği yedim idrarı 40 dakika sonra yaptım transferden.

Teşekkürler ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…