2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

bende 12 aralikta oldum canim benim kan verme gunumde cumartsi sonucu yaz mutlaka

Arkadaşlar bu grupta bir doktor önerisi olmuştu bir arkadaşın daha evvel iki arkadaşı gittiği için kendisini seçmişti ş. Kıbrıs merkezli bir yerdi nişantaşı da. Doktor kimdi hatırlayamadım. Yardımcı olurmusunuz? Negatif ten sonra doktor arayışına girdim..

Ben de merak ediyorum bunu tüp bebek sürecindeyim yarın yumurta toplanacak şimdiye kadar gonal f ve pergoveris kullanıyordum birkaç gün önce cetrodide çatlatmama iğnesine başladım dün akşam son kez de gonepepty ovitrelle vurdum yarın opu var inşallah ama transferden önce ve sonra da kullanılması gereken ilaçlar var yani bebeğimiz olsun diye çabalıyoruz tabii ki ama ben nerdeyse iki yıldır ilaç kullanmamaya dikkat ediyordum ağrı kesici bile içmiyodum hep doğal takviyeler ve kürlerle devam ettim çok da iyi geldi vücuduma şu an bu kadar ilaç kullanmam bu süreçte beni en çok kaygılandıran şey bu ilaçlar bebeğimize herhangi bi zarar verir mi doktoruma soruyorum ama klasik doktor cevapları olarak geçiştiriyor beni ama çok kaygılıyım

kızlar şimdi ben tek embriyo transferi yapılmıştı ilk test 9. gun yaptım 59,59 sonra 11. gun yaptım 234,9 çıktı 14, gunde 720,30 çıktı ve dün yaptım 2058 çıktı tek olupta bu seklıde ılerleyen var mı ben cok şaşırdım herkes 2 kat bende 4 kat cıkıyor tek keseyi daha gormeye gidemedim sizde yasayan var mı boyle bir sey :)

Ee bu sağlık ocağındaki hemşire nie öyle dedi ki insaların kafasını karıştırıyorlar
Neyse yarın tam tahlıl günüm o zaman doktoruma soracam
Bilmiyorlar çünkü, burda birine de estrofeme başladığın gün demişler. Son adet tarihine göre hesaplanır zaten bizler de adet dönemimizde beta yaptırıyoruz.

8.gün ama 5.gün embriyosu olsa azda olsa çıkardım 4.denememdi bu geçenkilerdeb tecrübeliyim 3.denememde 5.gün cıkmıştı kanda sonu gelmedi ama malesef artık bidahakine pes etmicem inşallah
Benımde oyle canım 8. Gun 5. Gun embrıyosu Dün kan verdım ıste 3.59 cıktı. Ama Beklembakalım cuma gunu tekrar ver bende verıcem ne cıkacak.

Kızlar transfer olduğumu gün sayılıyor mu ? 15 Aralıkta transfer oldum. Bugün kaçıncı günüm olmuş oluyor

Merhaba canım bendim Halil İbrahim Tekin Instagramdan takip edebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…