2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben de ilk transferim de her gün test yaptım evde.
Bu sefer dayandım günümde kan verdim yaptım çok şükür pozitif sonucu gördüm

Hatta hatıra kalsın diye kaset test yapmak istiyordum ama bir türlü elim gitmiyor sanki uğursuz gelecekmiş gibi geliyor

Canım içinden nasıl geçiyorsa öyle yap. Ben ilk transferimde tek oldum 35 yaş altı ve ilk denemem olduğu için çift yasakmış. Tutmadı maalesef. Sonra 2. de ben istersem 2 embriyo transferi yapabileceklerini söylediler, bu sefer de tek istedim. Tutan öyle de tutar hayat şartları tek çocuk tüm imkanlar ona verilir daha iyi olur diye düşündüm.
Çok şükür tuttu. Tutmasaydı 3. yü yine tek koyduracaktım bu arada...

Günaydın kızlar
Transferin 9.gununden itibaren yüzümde kırmızı isilik gibi dokuntuler olmaya basladi.Yuzum Benek benek aynı sorunu yaşayan oldu mu acaba ilaçlardan kaynaklanıyor olabilir mi
Benim vücutta çıktı canım ama aşırı kaşınıyor yüzümde de bir tane çıktı o da öyle çok kaşınıyor ki

Canım naptınn??
Hiç korkma yerleşme kanaması oluyor. Benim arkadaşım 3 ay boyunca cam gibi parlak avuç avuç kanaması oldu çok şükür sağlıkla doğumunu yaptı.

Bidebayilistersenferiha canımm seni hatırladımmm Nasıl gıdıyor? benımde düşük oldu ekimdeki bu cumartesi yine deneme var
Yaa ekim de beraberdikk Canım düşük olduğuna çok üzüldüm rabbim bir daha yaşatmasın. Kaçıncı haftadan oldu? Keseyi görmüş müydün?
Çok şükür ki embriyon varmış bak hemen cumartesi transferin bile gerçekleşecekmiş...
Benim çok şükür iyi gibi bugün keseyi görmeye gideceğiz. Umarım bir sorun yaşamadan sağlıklı ilerler hamileliğim. Hamileliğimiz.

ahhh superr pozitif bu sefer izin alıp dinlendinmi sonucun kaç çıktı , ay seni gorunce cok mutlu oldum
Canım bu sefer cidden evde yattım dinlendim.

İlk 5 gün evdeydim full yattım çok nadir kalktım. Sonra zaten işe döndüm aşırı yürüdüm gezmeye gittim 5 gün sonra fılfır fılfır her yere

Ben tutmadığını düşündüm asla umudum yoktu. Ekim ayında ki gibi her gün test yapmadım. 9. gün kanda 156 pozitifi gördüm aşırı şaşırdım. Normal hamile kalsam bu kadar şaşırmazdım. Doğru düzgün bir belirtim bile yoktu.

9. gün 156
11. gün 801
13. gün 2462 sonucunu gördük.

Çok şükür de bugün kese kontrolümüz var. Tek embriyo koydurdum

Merhaba herkese.uzaktan yazılarınızı bür süredir takip ediyorum.Rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmasın.kucağını boş bırakmasın inşallah.bende 13 aralık 5.gün çift embriyo transferi oldum.5. Gün erken gebelik test yaptım gebelik var gibi duruyor.ama dün kırmızı lekelenmem oldu 3-4 saat sonrasında kahveye döndü ve bu sabah lekelenmem kesildi.test günüm 25 Aralık hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah.

Canımm keseyi gormeye gıttıgımızın bırgun oncesı sabah acil kanamayla oldu ;( cok ınanmıstık bu sefer yıkıldık. Ama inş o son acı’dır. Cumartesı olucam son 2 embrıyom onh kullanıcaz. Senın adına cok cok sevındım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…