2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Güzelim öncelikle hayırlı olsun.
1.30 saat falan dinlendim çıktım hastaneden aşırı trafik vardı tam 3 saatte anca gittik eve. Çok şükür pozitif sonucu gördüm.5 gün evde hiç iş yatmadan dinlendim bol bol çiğ kabak çekirdeği yedim idrarı 40 dakika sonra yaptım transferden.
Teşekkürler umut verdiniz bana 🥰

Kızlar bu sabah kasıklarımda öyle bir ağrıyla uyandım ki sanki adet olacakmışımda sökülemiyor gibiydim o kadar tanıdık geldiki bu ağrı adet dönemlerimden o yüzden moralim çok bozuk bugün 6. Günüm

Kızlar bu sabah kasıklarımda öyle bir ağrıyla uyandım ki sanki adet olacakmışımda sökülemiyor gibiydim o kadar tanıdık geldiki bu ağrı adet dönemlerimden o yüzden moralim çok bozuk bugün 6. Günüm
Canım estrofem progestan falan bunlar adet yapmıyor hiiç korkma. Gayet normal bu ağrılar

Arkadaşlar 12:00'da transferim var şimdi yoldayız .
Hem çok heyecanlıyım hem çok korkuyorum. Transferden sonra bir saat hastahanede kalıp çıkacaksın dediler ama ben 3 saatlik yol gideceğim.
Benim gibi transfer sonrası yola çıkan var mı bir problem yaşadınız mı?
Doktor 3 - 4 saatlik yoldan bir şey olmaz diyor ama ben hala tedirginim
Biz denizliden istanbula gittik transfere .. 3.30 da çıktık transfer sonrası ..aksam 6 da uçağımız var hastaneden cıktık koştur Allah kostur malum istanbul trafigi 6ya 10 kala istanbul hava limanına ulaştık orası da Allah versin kilometrelerce uzunbi baştan girdiysek bizim ucak en sonda ucuna denk geldi . O kadar koşturmya rağmen bebeğim benmle hiç korkmayın hersey Allahın elinde ol der olur diğerleri bahane olur . Dua edin

Canım naptınn??
Hiç korkma yerleşme kanaması oluyor. Benim arkadaşım 3 ay boyunca cam gibi parlak avuç avuç kanaması oldu çok şükür sağlıkla doğumunu yaptı.
Canım sabah kendi doktoruma gittim. Kanama bölgesi gördü şuan artık kahverengilik geliyor. kese de olması gerekende küçükmüş kalçadan progestan yaptılar kan sulandırıcıyı kestim eve geldim dinlen sadece dedi. Beta hcg ye de bakıcaklar kan verdim sonucunu bekliyorum. Çok iyi bir his yok içimde ama kanaman olursa gel dediler. Sadece devam edebileceğine inanmak istiyorum 🥺

Hayırlı olsun inşallah toplam kaç emrıyon var benim 2 vardı tek tek transfer yaptırmıştım iyi düşünmek lazım bünyen kaldıramaz derken neden dedin benim ablam kemoterapi almıştı hiç yumurtası yoktu çocuğun olmaz demişlerdi belirli süre vitaminler ilaçlar sonra doğal ikiz gebe kaldı Hemde 40 kiloydu ve bacağı protezdi şimdi kızlarımız 14 yaşında zor mu çok zor bakımı ama çokta güzel bi duygu dünyaya en yakın arkadaşıyla beraber geliyor
2 gün önce aradılar döllendi 5 tanesi diye bugün aramalarını bekliyorum. Bizim erkek infertilitesi var maalesef o yüzden genetik sıkıntı olabilir diye 😔

🤲🏻🤲🏻

Eklentiler

• IMG_8695.jpeg
    IMG_8695.jpeg
    53,2 KB · Görüntüleme: 26
Herkese günaydın. 7 Aralık 3. Gün, 2 embriyo transferi oldum. 12. Gün saat 13.00 değeri 430, 14. Gun sabah 08.30 değeri 766 çıktı. Bu artış normal mi sizce? Kimyasal gebelikten çok korkuyorum.
Saati bile farkediyor canım aynı saatlerde verin diyorlar bence gayet güzel değerlerin 🧿🧿🧿

Yok ben 12sinde oldum kuzum. Şöyle şuanlık sadece arada sancı hissediyorum. Dün aşırıydı çok merdiven inip çıkmama bağladım onu. Bide benim 5 ve 6. Günlerde aşırı mide yanmam oldu. Yarın kan
Hadı bakalım hayrlısı olsun guzel sonuclar ınsaAşlah🤲🏻

X