2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Yaa bunu yeni gördüm hayırlı olsun canım yarın sabah bendemi kaset test yapsam belirtin varmı, bel ağrım canımı çok sıktı benim bugün

Yaa bunu yeni gördüm hayırlı olsun canım yarın sabah bendemi kaset test yapsam belirtin varmı, bel ağrım canımı çok sıktı benim bugün
Canım benim şöyle oldu 2. Gün akşam ve 3. Gün sabah sol kasığımda sancı oldu ama kötüydü. Sonra 5 ve 6. Günde aşırı mide yanması oldu. Bugün geçti arada yokluyor. Bugünde sağ tarafımda böyle batma gibi his oldu. Tabi bunlar belirti mi bilmiyorum

Ay hadi inşallah ya inşallah
Bugün kan tahlili sonucu alanlar oldu mu acaba kaçırdığım var mı ? Valla bir arkadaş Ocak grubuna gitmeyip buraya gelmiş topik uğurlu diye onunla ekledim inşallah pozitif olur
Ocak grubunda tablo göremedim bi de burda hamiş çok maşallah bana da bulaşsın istediminşallah sizinki pozitif olur

Anladım canım inşaallah kandada güzel değer görürsün

Cnm bnm ilk denemem de olmuştu ama transferi yinede yaptılar sıvı tutunmayı engelleyen bir durummuş sonrasında araştırınca gördüm eğer erteleyebiliyorsan 1 ay dinlen derim
Evet canım bugün doktora gittim kontrol için kan sulandırıcı ve corasprin başla dedi benim kan pıhtılaşmasına yatkınlığım var heterozigotum onun dışında regl olunca gel dedi işte çok sakıncalı bisey olsaydı sanırım farklı bir yere yönlendirirdi sadece ciğerinde falan batma nefes darlığı olursa acile git dedi sizde de böyle oldu mu şuan karnım patlayacak kadar şiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…