2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Yasemin peşinden beni de sürükleme gözünü seveyim bir tane daha erken test yapacak olana dayanamam 😀😀😀😀 gel birlikte bekleyelim boşver testi :))
İlk transfer olduğum gün soğukkanlılıkla asla erken test yapmayacam diyen ben şu an test başında bekliyorum utanmasam şimdi yapcam 😂😂 ama korkuyorum ya yapmasam mı elele tutuşup bekleyelim 😂

Hayırlısıyla güzel kan sonuçların çıksın diyelim o zaman ♥️ Canım sende Mustafa beye gidiyordun değil mi?
Fiyatlar ne alemde ne kadar tutuyor ilaçlar ve tedavi güncelde
İnşallah canım inşallah 🤲🏻 aynen ona gidiyorum. Valla ilaçlar fln 100bine yaklaştı kuzum ya. Benim Histereskopi fln da vardı onlara da ayrıca ödedik. Tedavi herkese farklı olduğu için üç aşağı 5 yukarı böyle tutar

Yok canm kan değerinden sonrasinda idrar testi yapmıştım ilk yaptigimdan daha koyu çıkmıştı hatta sevindim demek ki yükseliyor diye. Sonrasında da alt karın ağrısı çok olmuştu aynı opudan sonraki ağrı gibi orda biseylerin yolunda olmadığını hissetmiştim eşime de söyledim ama eşim hicbi şekilde olumsuz düşünme herşey güzel olucak dedi ama olmadı
Umudunuzu kaybetmeyin her nasibin bir vakti var geçen sene bende yine tedaviyle hamile kaldım sonrasında boş gebelik yaşadım kürtaj olmak zorunda kaldım acınızı tüm kalbimle hissediyorum ama geçecek emin olun her şey hayalinizdekinden de güzel olsun inşallah dualarımda olacaksınız 🤲🏻

X