2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba gebe olanların adına çok sevindim umarım herşey yolunda gider kavuşursunuz 🤲❤️ rabbim bu defa olumsuz olanlarında diğer seferde yüzlerinin gülmesini dilerim ❤️❤️ bende pazar günü transfer olacağım ama açıkçası çok umudum olmadığı için rabbimden kendi adıma.hayrlisini diliyorum ❤️🤲
Canım merhaba neden umudun yok tedaviye güzel cevap vermişsin ki transfer günün belli olmuş canım sakın olumsuz düşünme elbet insan tedirgin oluyor beklerken ayrı heyecan var kafana takmadan sakince evde dinlenirsin ben iki gün yattım sonraki günler yürüyüş yaptım evde oturdum bol su iç yediğine içtiğine dikkat et yatarken sol yanına da yat mutlaka Allah'ın izniyle pozitifi göreceksin canım burada okuruz yazdığını☺️🤲🧿

Bebekler size bir şey soracağım.
Bu yerleşme kanaması herkeste oluyor mu?
Bende ne gelem var ne giden?
Belirtiden sayılır mı bilmem ama ayaklarımın üşümesi haricinde bir durumum yok.
Aslında tedavinin her anından keyif almaya çalıştım.
Ya bazen umutlanıyorum bazen korkuyorum. Çok zormuş bu beklemek :KK43:
Canım bende kanama olmadı akıntı var hala inanılmaz üşüyordum hatta titriyordum kalp çarpıntım vardı uykum geliyordu sonuç pozitif ☺️🤲🧿 Allahım herkese nasip etsin pozitif sonuçları

Kizlar sabahtan beri her tarafım ağrıyor ateşim de çok yüksek bir de çok öksürüyorum. Doktor sadece parol ve pestile izn verdi. Öksürmekten bişey olurmu? Cuma kese için gidicem. O zamana kadar korkuyorum bişey olur diye
Günlerdir bu şekildeyim hatta transfere de hasta girdim doktoruma da sordum sadece parol ve pastil dedi öksürmekten korktuğumu sordum o da hiç tedirgin olma alakası bile yok dedi içim rahatladı umarım sende rahatlarsın

İnşallah canım inşallah 🤲🏻 aynen ona gidiyorum. Valla ilaçlar fln 100bine yaklaştı kuzum ya. Benim Histereskopi fln da vardı onlara da ayrıca ödedik. Tedavi herkese farklı olduğu için üç aşağı 5 yukarı böyle tutar
Bende 100 diye düşünmüştüm aşşagı yukarı
Herkes ilk denemede alsın pozitifini inşallah 🙏 yoksa süreç maddi manevi yıpratıyor.
Halil İbrahim Tekinde tedavi gördüm.canim 2 arkadaşımda onda tedavi görmüştü bebeklerini kucaklarina aldılar.Bende onların tavsiyesi üzerine gittim
bide o doktoru araştırayım bende ☺️

İstanbul nisantasi"nda
Peki farklı olarak yaptığı bişey oldu mu ? Eski tedavilerle karşılaştırınca
deneme sayımız fazla olunca farkı farkedecek kadar bilgilendik artık.
İlgi alaka nasıl ? Orasıda kalabalık mı ? Bazı doktorlar yoğunluktan zor selam veriyor öyle yerler tercihim değil açıkçası
Şimdi instagrama bakmaya gidiyorum doktora ☺️

Bende 100 diye düşünmüştüm aşşagı yukarı
Herkes ilk denemede alsın pozitifini inşallah 🙏 yoksa süreç maddi manevi yıpratıyor.

bide o doktoru araştırayım bende ☺️
Tabi araştırmadan olmuyor bende çok arastirmistim Halil ibrahim Tekin aklımda vardı ama emin degildim.Sonra 2 arkadaşımda kendisine gitti birinin ikizleri birininde kızı oldu.Cok şükür bende 7 sene sonra ilk defa pozitif gordum

Merhaba kızlar, benimde bugün 6. Günüm test yaptm ama negatif çıktı, sınra kahverengi akıntıyla beraber belim ağrımaya başladı. 6. Gün test için çok erken dimi:

Merhaba kızlar, benimde bugün 6. Günüm test yaptm ama negatif çıktı, sınra kahverengi akıntıyla beraber belim ağrımaya başladı. 6. Gün test için çok erken dimi:)
Yarın tekrardan yapaym sabah, inşallah hayırlısıyla çift çizgiyi görelim:)

Peki farklı olarak yaptığı bişey oldu mu ? Eski tedavilerle karşılaştırınca
deneme sayımız fazla olunca farkı farkedecek kadar bilgilendik artık.
İlgi alaka nasıl ? Orasıda kalabalık mı ? Bazı doktorlar yoğunluktan zor selam veriyor öyle yerler tercihim değil açıkçası
Şimdi instagrama bakmaya gidiyorum doktora ☺️
Fark dünya kadar tabi. ben 3 tedavisi devlette olmustum😀o kısımlara hiç girmiyim.Yogunluguna yoğun tabi Kıbrıs İran ve İstanbul arası gidip geliyor.Asil merkezi Kıbrıs'ta

Fark dünya kadar tabi. ben 3 tedavisi devlette olmustum😀o kısımlara hiç girmiyim.Yogunluguna yoğun tabi Kıbrıs İran ve İstanbul arası gidip geliyor.Asil merkezi Kıbrıs'ta
Fark dünya kadar diyince ayrı bi merak ettim şimdi 🫢
Ben son iki demeyi yurt dışında yaptım vitamin vs. Yok ilaç en az seviyede Transfer sonrası duphaston günde bir fitil sadece
Yani zor hasta grubuna giriyoruz yapılan extra bişey yok hep aynı şey tekrarlanıyor belki de doğrudur ama sonuç hep aynı olunca farklı birşeylermi yapılmalı diyorum

X