2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba beni de ekler misiniz cumartesi günü transfer olacağım inşallah
Pazartesi opu oldum.

Yaa söyle dünya kadar derken devlette yapılan işlemlere ve muameleye karşı dünya kadar dedim.Yoksa ilaçlar vs üç aşağı beş yukarı aynı mesela ben daha onceki transfer sonrasi hatırladığım kadarı ile hiç kortizon kullanmadım.5 günlük antibiyotik ve kortizon ilacı kullandım.suan mesela günde 9 tane progestan vajinal fitil kullanıyorum.Yasim 44 belki onunda etkisi olmuş olabilir.2 adet vitamin verdiler

Herkese iyi akşamlar bende dün transfer oldum ilk denemem maalesef kimyasaldı bu 2. Denemem sanki hiç transfer olmamış gibi hissediyorum çook çok hafif bir hassasiyet var belimde sadece. böyle olupta pozitif görenler var mı kızlar blastokist transferi oldum iki tane

Anladım canım çok saol bu doktoru duymamıştım şimdi onuda takibe aldım.
Sağlıkla kucağına al inşallah bebeğini
Ben yeni araştırmalara başladım çünkü sabah test yaptım negatif çıktı 8. gündü olsa çıkardı büyük ihtimalle

Müsait olup yazabilicekler varmı arkadaşlar, kasık ağrılarım normal mi bilmiyorum ve bu beni strese sokuyor

Sen yinede moralini bozma benimde 7.gun negatif çıktı 9.gun sabah pozitif gördüm.Belki 8.gun yapsam onda da negatif görecektim.Allahtan ümit kesilmez test gününe kadar bırakma kendini canım dualarım seninle ve tüm isteyenlerle

Kizlarrr acillll yardimmm moralim cokk bozukkk cuma transferim var ama kullandığım ilaçlar tansiyonumu çok yükseltiyor buralara bile ugrayamiyorum şimdi ben ne yapacam hadi yüksek tansiyon dan çocuğum tutunamazsa veya ertelenirse progestan kapsül içiyordum sabah akşam kes dedi sadece akşamları 2 tane vajinaya koy dedi onda tmm ama neden hala yukseliyor günde 2 ampul progeston dex vuruyorum oksapar vuruyorum ekopirin d vitamini folik asit prednol günde bir defa monodox içiyorum birde şuan tansiyonum 14 10 aglayacam o kadar psikolojim bozuldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…