2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Sağol canım Rabbim hepinizin gebeligini sağlıklı bı şekilde sürdürmesini nasip etsin sağlıkla kucağınıza alın

Yaaa kıyamam üzülme lütfen gerçekten çok zor ben kendiliğimden hamile kaldım 2018 yılında erken doğumdan 100. Gün meleğimi kaybettim ama pes etmedim Şuan 6. Transferimin 5 . Günündeyim lütfen isyan etme dua et rabbim hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı gönlümüzde razı olanı da hakkımızda hayırlı eylesin her nasip vaktine eşitmiş ben buna inanıyorum sizi anlıyorum gerçekten ama lütfen toparlan

Sağol canım Rabbim hepinizin gebeligini sağlıklı bı şekilde sürdürmesini nasip etsin sağlıkla kucağınıza alın
Çok haklısın buradaki hemen hemen hepimiz benzer açılardan geçtik . Geçmez dediğimiz çoğu şeyi başka bir seçenekle devam ettirmek zorunda kaldık. Çünkü başlangıç her zaman bizde bunu unutma. İnşallah tez zamanda bebeğini kucağına almak nasip olsun hepimize

Amin rabbim isteyen herkese tez zamanda tattırsın inşallah kimseyi bu yolda eylemesin rabbim

Canım ya çok üzüldüm inşallah bu sefer herşey gönlünce olur inşallah bu sefer meleğin sana tutunur ve sağlıklı bı şekilde kucağına alırsın mesajını okuyunca utandım inanki ne hikayeler var

Amin canım inşallah hepimiz bu acılarımızı unuturuz

Hem şimdi yapıp hem yarım sabah yapsam ya aslında aldım ama öyle meraktan aldım çarşamba bir hafta olacak ya ondan sonra 8. Gün zaten varsa çıkar diye düşündüm. Yani inşallah vardır.
Benim 3 cu embriyosuydu 7 ci gün kanda çıktı. Hiç idrar testi yapmadım. Sabah kanda vere bilirsin bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…