2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Vallahi üzüleceksin diye korkuyoruz hergün dua ediyorum bu topik bi negatif daha görmesin diye ama sende hep pozitif hissettim ben nedense senide hızlıca aramıza alacağız inş az kaldı az
Ay hadi inşallah ya inşallah
Bugün kan tahlili sonucu alanlar oldu mu acaba kaçırdığım var mı ? Valla bir arkadaş Ocak grubuna gitmeyip buraya gelmiş topik uğurlu diye onunla ekledim inşallah pozitif olur

Kızlar benimde 12 Aralık transferi 25inde test istendi. Heyecanım çok 2.denemem.
4.gun embriyosu için test tarihi çok değil mi?

Size buraya güzel bi haberle gelmek isterdim ama değerim düşerek kimyasala çevirdi . Sevincim çok kısa sürdü .. tıpkı bi yakınımı kaybetmiş gibi sabaha kadar ağladım çok zormuş doktor.ilk resmini vermişti bana sabaha kadar ona bakıp ağladım ne çok zormuş evet oldu yanımda diyip sonradan yok olması

Yok cnm doktor aslında haftaya cumartesi çağırdıda dur bakalım bekleyebilirsem
Hayırlısıyla cnm
Doktorunda mı takibe devam edeceksin ?

Ben ilk gebeliğimde doktorumda devam ettim ama bu defa sanırım takip etmez çok çok yoğun ve fiyatı dehşet artmış durumda.
Ama o kadar tecrübeli ki sanki kime gidersem gideyim içime sinmeyecek

Ahh cnm çok üzüldüm
Kaça çıktı en son ?
Yükseldi diye hatırlıyorum ben

Ah canım benim ah çok üzgünüm boğazım düğümlendi resmen ne diyeceğimi bilemiyorum Allah tez zamanda kucağını doldursun kuzum inşallah mucizeleriyle sevindirsin tez vakitte

Canım üzülmekte cok haklısın. Allah sabır ve güç versin. Kendini toparla yılma ümitsizliğe kapilma

Ahh cnm çok üzüldüm
Kaça çıktı en son ?
Yükseldi diye hatırlıyorum ben
10.gun 27 çıkmıştı hatta ben asistana sorduğumda geç tutunmuş olabilir. Çok hastamız var böyle dedi. Değerin bı seviyeye kadar çıkıp düşüyor da olabilir ..takip etmemiz gerekiyo hemen üzülme 2 3 gün sonra tekrar yap dedi bu sefer de yapınca 5lere düşmüş kimyasala çevirmiş.

Yok cnm kalp atışına kadar gidiyprum bu doktora başka şehirde çünkü takibi başka doktora gidiyorum ama ilkinde çok memnundum doktorumdan kanser olmuş malesef çok üzüldüm şuan arastırıyorum bakalım

Ama sanki artmamışmıydı cnm cok üzüldüm ne diyeceğimi bilemiyorum ama sakın bırakma kendini tüp bebekten sonra kendiliğinden kalan o kadar çokki kullandığımız ilaçlardan sanırım umudunu hiç kaybetme

Çok üzüldüm ama hayırlısı böyleymiş demekki. Belki olsa sağlıksız olacaktı yada ne bileyim hayırsız bir evlat olacaktı. Her şerde bir hayır var. Biraz kendini toparlar yine denersin bir gün hepimiz anne olacağız ben inanıyorum ama sadece biraz zamana ihtiyacımız var

Amin canım bı daha ne zaman toparlanirim inan bilmiyorum çok zormuş
Allah tekrar başlaman için gayret kuvvet versin kuzum asla pes etme her geçen gün bir adım daha yaklaştığını düşün bugün olmadı belki ama bi sonrakinde olma ihtimali daha çok arttı dua et inancını kaybetme Dualarım seninle

Yok canm kan değerinden sonrasinda idrar testi yapmıştım ilk yaptigimdan daha koyu çıkmıştı hatta sevindim demek ki yükseliyor diye. Sonrasında da alt karın ağrısı çok olmuştu aynı opudan sonraki ağrı gibi orda biseylerin yolunda olmadığını hissetmiştim eşime de söyledim ama eşim hicbi şekilde olumsuz düşünme herşey güzel olucak dedi ama olmadı

Gücüm yok artık. Herşey bitmiş gibi bu durumdan ne zaman cikarim bilmiyorum. Sanki hiç gecmicekmis gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…