2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba Arkadaslar Kasım Transferındeydm burayı yenı gördüm 13 Aralıkda çift transfer oldum. 🐣🐣
7. Gunumdeyım Idrar trstı yaptım Negatıf cıktı Morelım bozuldu 13. Aralıkda transfer olanlar sızde durumlar nedır. Yarın kan test vercem

Ya bak işte aynen böle devam kesinlikle yapma test ben 8.günde bile çıkmadı bazen cıkmayabiliyor çok üzülüncede bebişi etkiliyor yarın sabah yap yada hiç yapma kan ver daha iyi🤣🤣🤣
Canım sen ne zaman yapmıştın test evde. Benımde transferımın 7. Gunu bugun cıkmadıda 🥲

Negatif sonuç alan arkadaşlarım size üzülmeyin desem de nafile belki ama üzülmeyin şükredin yine de rabbimize. Bunda da vardır bir hayır diyelim. Doğacak çocuklarımız imtihanımız olmasın inşallah. Rabbim en en en güzel şekilde hayırlı bir zamanda hepimize Salih ya da Saliha sağlıklı evlatlar nasip eylesin🤲🏻 Hiçbirinizi tanımıyorum, gerçek isimlerinizi bile bilmiyorum ama aynı yolun yolcusunuz rabbim yar ve yardımcımız olsun🤲🏻💕

Kızlar ben sabah test verdim yeni çıktı
7. gün bhcg: 0.34 yani negatif
Hepinize teşekkür ediyorum
Pozitif arkadaşları tebrik ediyorum tekrardan
Bekleyenler içinde bir sürü belirtim vardı ama belirti önemli değilmiş onu anladım.
Allaha emanetsiniz 💔
pinar7834 pinar7834
Dualarım seninle 🤲🤲 Allahim kalbine şifa versin kucağını boş bırakmasın inşallah..

Bekleyenler içinde bir sürü belirtim vardı ama belirti önemli değilmiş onu anladım.
Allaha emanetsiniz 💔
pinar7834 pinar7834
Allahım en yakın zamanda tekrar denemeyi ve hayırlı, sağlıklı bir gebelik geçirmenizi nasip etsin :KK43:

Allaha emanetsiniz 💔
pinar7834 pinar7834
Canımın içi 😞😞😞 vardır bir hayır bunda da inşallah tez zamanda Allah kucağını doldursun 🥺🥺

Cnm ben ilk önce kanı verdim 60 çıktı sonra idrarı deneyeyim hatıra kalsın dedim çıkmadı idrar teste
7 veya 8. Gun evde gebelık testı yaptıhında cıkmadımı canım. Kan testı kaçıncı gun verdın.
Bıde belırtıj varmıydı benım alt karnımda sıcaklık var agrı oluyo bıde

X