2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Peki cnm fark ne veriyorsunuz benim de 25mg bi sürü para döktük gıcık oldum şimdi eczacımıza asla olmuyor dedi
Canım bende sordum progestan fitil200 devlet karşılıyor ama progestan dex 25 lik iğne vermiyoruz dedi. Rapor vs de yok devlette karşılamiyor dedi. Hatta yarın da zam gelecek. Şimdi 583 dedi yarın 690 gibi bir fiyat olacak dedi 25 Aralık'ta da artacak zam görünüyor dedi.
Ayrıca oksapar iğne için biz 900 gibi bir şey ödedik. Devlete yazdırınca karşılıyor oksapar kan şunlardır iğneyi

Masallah masallah rabbim kucagina almayida nasip etsinnn ben bekliyorum hala dua et lutfen benim icinde
Canım bende kan verdim bekliyorum. Rabbim bizim gibi bu yolda emek döken herkesin yüzünü güldürsün. Çıkar ya da çıkmaz ama yine de umudunu yitirme. Bide erken mi kan veriyorsunuz

Canım bende kan verdim bekliyorum. Rabbim bizim gibi bu yolda emek döken herkesin yüzünü güldürsün. Çıkar ya da çıkmaz ama yine de umudunu yitirme. Bide erken mi kan veriyorsunuz
Aminnn cikmazsa kendimi cok uzmeyecegim tekrar tekrar deneyecegiz insallah.
Ben 8 inde transfer oldum. Bugun test vermemi soylediler erken degil yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…