2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Progestan iğneden daha mı çok acıtıyor progestan resmen beni yerde bıraktı

Eşim yok dedi iğneleri falan yapmak istemedi bırak boşa canın yanmasın dedi ben görüyorum ama emin olamıyorum 10. Gün için çok az değil mi
Sakın ilaçları bırakmayın beta baktırdım pozitif gördüm diye ilaçlara dikkat etmedim 3gün sonra kan verdim değerim yükselmedi ilaçlara başlayınca yükseldi doktor bırak demeden sakın bırakmayın bu kadar yol katettikten sonra

Üzülmeee bebişim. Bak böyleyken transfer yapılmaz ki. Her şey yolunda olsun güzel güzel tutunsun Allahın izniyle bebişin sana düzelir o düzelir Estoferm halleder onu inşallah. Sonra gelsin transfer

Yok bırakmadım canım sağol teşekkür ederim uyardığın için kan sonucunu görene kadar devam edicem dedim eşime de

Verdim arkadaşlar testimi eve dönüyorum iki saate çıkar dediler çok değil mi özel hastane
2 saat diyorlar tam 1 saat dolmadan çıkıyor canım sen ara ara bak hastanenin online sonuç sitesi varsa.
En azından benim hastanede öyle. Acıbadem de yaptırıyorum testleri acıbadem online uygulaması var hatta orada testimi girdiklerinde 4 saat sonrayı veriyor sonuçlanma saati ama 1 saat dolmadan sonuçlanıyor

Kuzum her şerde gizli bir hayır vardır geç olsun güç olmasın

Aaa tamam canım öyle yapayım başkentte benimki bakayım bi çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…