2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Arkadaşlar merhaba topikte yeniyim 13 aralık transfer oldum bugün transfer dahil 6.günüm erken gebelik testi yapmak istiyorum ama korkuyorum bi çoğunuz yapmışsınız nasıl cesaret ettiniz şimdi çıkmazsa test günü nasıl gelecek bilmiyorum geçen denememde 5.günde çıkmıştı erken gebelikte ama sonu gelmedi malesef

Arkadaşlar merhaba topikte yeniyim 13 aralık transfer oldum bugün transfer dahil 6.günüm erken gebelik testi yapmak istiyorum ama korkuyorum bi çoğunuz yapmışsınız nasıl cesaret ettiniz şimdi çıkmazsa test günü nasıl gelecek bilmiyorum geçen denememde 5.günde çıkmıştı erken gebelikte ama sonu gelmedi malesef
Bence bekle
İlk gebeliğimde bekledim 12.gün yaptım artmış ve net olarak öğrendik
Bu defa 7.8.gün yaptım Çıkmadı çok üzüldüm 8.gün kan verdim çıktı sonra da katlanır mı diye strese girdim falan..
Verme bnce bekle ✋🏻👌

Sonucun çıkınca eşinin vereceği tepki acaba ne olacak , bu kadar seni sıktı ve üstüne gitti .. yüz de yüz pozitifsin , idrar testinde çıkipta kan da çıkmayan duymadım görmedim .
İnşallah olumlu çıkar da beni soktuğu strese pişman olur. Sabah bile boşa uyandın erkenden falan diyor o kadar emin

Ahh kader arkadaşımm bende 13 Aralıkta oldum transferimi. Hiç test yapmadım daha ama meraktan ölüyorum :))

Bence bekle
İlk gebeliğimde bekledim 12.gün yaptım artmış ve net olarak öğrendik
Bu defa 7.8.gün yaptım Çıkmadı çok üzüldüm 8.gün kan verdim çıktı sonra da katlanır mı diye strese girdim falan..
Verme bnce bekle ✋🏻👌
İşte bunları duyunca korkuyorum yapmaya test gününe kadar boşuna stres olmaktan korkuyorum inşallah dayanıcam😪

İnşallah olumlu çıkar da beni soktuğu strese pişman olur. Sabah bile boşa uyandın erkenden falan diyor o kadar emin
Sen suan kesinlikle eşinin olumsuz yaklaşımlarına takılma , en ufak stres üzüntü bile her şeyi etkiliyor.. olumlu düşünüyoruz her zaman için 🙏🏻 Allah inananlarla beraberdir .. mucizen seninle göreceksin ❤️🙏🏻

Canim herkese söylüyorum sanada soyleyim. Sahsen ben 7.gun erken gebelik yaptim. Negatif cikti malesef. Ve tum gun yatakta agladim. Bugunü zor ettim. Az once kan testimi verdim bekliyorum bakalim.

X