2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Gercekten mii beb eczaneye gittigimde daha onceden doktorun istedigi kan testleri vardi. Bizimki biraz sikintili oldu farki 3 gun icinde farklı farkli kan vermek durumda kaldim. O yuzden 175 tl bi fark cikmisti onu odedim bise ocean mamy icin ucret odedim

Suan bu mesajimi okuyan kim varsa dua bekliyorum kizlar. Bugun 10. Günüm 1 saat sonra test vermeye çıkacağım. 7.gun erken gebelek testim negstif cikmisti o yuzden biraz korkarak birazda heyecanla gidecegim.
Ben de birazdan çıkıcam canım inşallah güzel sonuçlar veririz

Hiç endişelenme , progesteron hormonunu vajinal kullanımda daha fazla çekiyor .. ağızdan alım konfor olarak daha rahat diye drlarin bir kısmı o şekilde reçete ediyor .. aslında fitil olarak kullanılan en doğru SEKLİDİR ..

Gününüz aydın olsun insalllaaahhhhh Güüüü naaaayy dıııınnn günaydın kızlarrrrr Seda Sayan gibi bir giriş yapayım dedim bugün Test verecekler var anladığım kadarıyla bakalım inşallah Allah gönlünüze göre versin pozitiflerle bugünde coşalım acık göbek atalım yaaa HEYECANLA BEKLİYIRUM SONUCLARINIZIIIII DUALARIM SİZİNLE KIZLARIMMMM

Vallahi sunu okurken ablam geldi gozumun önüne. Oda hep böyle enerji ve moral verir insana hadi bakalim insallah diyoruz isimizi allaha teslim ediyoruz guzel sonuclar aliyoruzz

Rahim dinlendirmeyi bende pek anlayamadım internetten baktım hangi doktor acaba benimde 5 gün sürdü

Vallahi sunu okurken ablam geldi gozumun önüne. Oda hep böyle enerji ve moral verir insana hadi bakalim insallah diyoruz isimizi allaha teslim ediyoruz guzel sonuclar aliyoruzz
ünlü düşünür dilan polatın da dediği gibi ENERCİİİİİİ benim enerjim 2 ye katlandı artık çenem de düşüyor böyle olunca yandınız ahahahahah

maalesef transferim en azından 4-5 gün ertelendi.
bugün rahim kalınlığını beğenmediler, geçen hafta 7.8 ölçmüşlerdi, şimdi 7.1 ölçtüler. anlayamadım estrofemi 2 katına çıkardılar.
epey bi bozuldu moralim. zaten en çekindiğim şeydi ince rahim.
inşallah düzelir bir dahaki kontrole

Bence pozitif olumsuz düşünme, testini gördüm bariz var silik çizgi. Eşin de panik mi yaptı anlamadım üzülmemen için bari hiç tepki vermeseymiş olumsuz düşünüyor olsa bile. Neysr sürpriz olacak ona da boşver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…