2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Evet canim progestan hormon ignesini ve estrofem i 11. Haftaya kadar kullanacagiz oyle söylediler. Gozunu kokutmak istemem ama kendini hazirlaman acisindan söylüyorum. Transferden sonra oskapar diye bi kan sulandirici igne daha ekleniyor ve o daha cok yakiyor hatta morartiyor
Progestan iğneden daha mı çok acıtıyor 😞 progestan resmen beni yerde bıraktı 😞

Eşim yok dedi iğneleri falan yapmak istemedi bırak boşa canın yanmasın dedi ben görüyorum ama emin olamıyorum 10. Gün için çok az değil mi
Sakın ilaçları bırakmayın beta baktırdım pozitif gördüm diye ilaçlara dikkat etmedim 3gün sonra kan verdim değerim yükselmedi ilaçlara başlayınca yükseldi doktor bırak demeden sakın bırakmayın bu kadar yol katettikten sonra

maalesef transferim en azından 4-5 gün ertelendi.
bugün rahim kalınlığını beğenmediler, geçen hafta 7.8 ölçmüşlerdi, şimdi 7.1 ölçtüler. anlayamadım:KK43: estrofemi 2 katına çıkardılar.
epey bi bozuldu moralim. zaten en çekindiğim şeydi ince rahim.
inşallah düzelir bir dahaki kontrole 😢
Üzülmeee bebişim. Bak böyleyken transfer yapılmaz ki. Her şey yolunda olsun güzel güzel tutunsun Allahın izniyle bebişin sana 🙏 düzelir o düzelir Estoferm halleder onu inşallah. Sonra gelsin transfer 🙏🩵🩷

Sakın ilaçları bırakmayın beta baktırdım pozitif gördüm diye ilaçlara dikkat etmedim 3gün sonra kan verdim değerim yükselmedi ilaçlara başlayınca yükseldi doktor bırak demeden sakın bırakmayın bu kadar yol katettikten sonra
Yok bırakmadım canım sağol teşekkür ederim uyardığın için 🙏 kan sonucunu görene kadar devam edicem dedim eşime de

Verdim arkadaşlar testimi eve dönüyorum iki saate çıkar dediler çok değil mi özel hastane
2 saat diyorlar tam 1 saat dolmadan çıkıyor canım sen ara ara bak hastanenin online sonuç sitesi varsa.
En azından benim hastanede öyle. Acıbadem de yaptırıyorum testleri acıbadem online uygulaması var hatta orada testimi girdiklerinde 4 saat sonrayı veriyor sonuçlanma saati ama 1 saat dolmadan sonuçlanıyor

maalesef transferim en azından 4-5 gün ertelendi.
bugün rahim kalınlığını beğenmediler, geçen hafta 7.8 ölçmüşlerdi, şimdi 7.1 ölçtüler. anlayamadım:KK43: estrofemi 2 katına çıkardılar.
epey bi bozuldu moralim. zaten en çekindiğim şeydi ince rahim.
inşallah düzelir bir dahaki kontrole 😢
Kuzum her şerde gizli bir hayır vardır 🙏🏻🤲🏻 geç olsun güç olmasın 🙏🏻🙏🏻

2 saat diyorlar tam 1 saat dolmadan çıkıyor canım sen ara ara bak hastanenin online sonuç sitesi varsa.
En azından benim hastanede öyle. Acıbadem de yaptırıyorum testleri acıbadem online uygulaması var hatta orada testimi girdiklerinde 4 saat sonrayı veriyor sonuçlanma saati ama 1 saat dolmadan sonuçlanıyor
Aaa tamam canım öyle yapayım başkentte benimki bakayım bi çok teşekkür ederim

X