2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İyi geceler canım,memnun musunuz acaba,bizde orayı düşünüyoruz ama başka merkezleri de araştırıyoruz.İnşallah hakkımızda hayırlısı olsun çok teşekkür ederim
Biz ankaradan diyarbakira geldik buradaki doktorumuz olsun hemsireler olsun hepsi cok iyi cok ilgili ve tatli dilli cok memnunuz. Eminim ankaradakilerde oyledir ama arastirmakta fayda var tabii

Kızlar merhaba pozitif haber alanları tebrik ediyorum Hayırlısyla tamamına erdirsin Rabbim.Bişey sorucam size oksopar ve progestan iğneyi aile hekimi yazablyormu biz hep dışardan aldk ama bugün aklıma geldi
Evet canim yazıyorlar saglik ocaginda aile hakimime durumu anlattim receteyi yazdi direk

Aynen canım yumurta ve sperme bağlı. Benden 9 toplandı 7sine işlem yapıldı 5. Güne 4ü donduruldu 1i transfer edildi. Bana da 1 3 ve 5. Günlerde bilgi verdiler
Beni her gün aradılar 22 yumurtam toplanmıştı 16 olgun çıktı sonrasında 5.güne kadar aradılar sonrasında 11 yumurtamı dondurdular 1 yumurtam şuan benimle geriye 10 tane kaldı

Kızlar merhaba pozitif haber alanları tebrik ediyorum Hayırlısyla tamamına erdirsin Rabbim.Bişey sorucam size oksopar ve progestan iğneyi aile hekimi yazablyormu biz hep dışardan aldk ama bugün aklıma geldi
Progestan ücretli alıyorsun canım devlet karşılamıyor onu oksaparı da kullanmıyorum bilmiyorum yazılıyor mu

Bu şartlar devletin ilaçlarının bir kısmını karşılaması için geçerli. Tabi bunun için heyet raporu lazım falan. Bazı hastaneler çıkarıyor sen uğraşmıyorsun ben Medipol Mega üniversite hastanesi tüp bebek bölümüne gidiyorum orada belli bir ücretle çıkarıyorlardı. Ama seçeneklerden 5 yıllık sgk olmadığı için (onu da 3 ayla kaçırdık) rapor alamadık biz. Opu dan önceki ilaçları özellikle gonal f falan ki en pahalı iğne hep ücretli aldık. şuan da transferden sonraki süreçteyim progestan hariç diğerlerini devlet karşılıyor ama mesela estrofemi 2 kutu veriyor devlet 3.kutu ücretli alıyorsun. Rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah.

Eklentiler

• 2b045733-6508-4c07-942c-6e4a442c846b.jpeg
    32,5 KB · Görüntüleme: 38
Ay ne kalmış şunun şurasında iki günlük var. Hemen geçer o benim koskoca 7 gün var :))

Hayırlı olsun kuzum Allah'ım kucağına almayida nasıp etsin isallah

Cokkkk sevindimmmm senin adına. Kuzum hayırlı olsun isallahh kucağına almayı nasip etsin rabbim o guzelll kokuyu cekkk içine Mis gibi sonra diyeceksin ki herşey senin içindi ve degdiii

Cnm bnm eşim mfk kullandı faydasını gordu bı araştırın isterseniz

Ah cnm kizlarr kaçırdığım varsa hayırlı olsun bugün gelemedim buralara progesteron ağızdan alınan bende acayip tansiyon yükseltti sürekli baş dönmesi yaşadım çok kötüydü 14 10 du tansiyonum doktoru aradim bırak sadece vajinaya koy dedii şimdi de kendi kendime diyorum ki ağızdan alınan o kestim acaba ise yaramayack mi diye düşünmeden edemiyorum

Canım doktorun onay verdiyse endişelenme ben iki ilaç kullanıyorum sadece herkes çok kullanıyor bana neden kullandırmıyor hep düşünüyorum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…