2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım doktorun onay verdiyse endişelenme ben iki ilaç kullanıyorum sadece herkes çok kullanıyor bana neden kullandırmıyor hep düşünüyorum ya
Sağol cnm bnm valla cuma kontrol vardı bir a 4 kağıdı ilaç yazdı cuma transfer dedi ben ilk kızımda kullanmadım hiç şaşırdım senin hesap ilkinde yoktu şimdi bir sürü ilaç mesela bana monodox diye antibiyotik bile başlattı transfere kadar iç dedi vardır bil bildiği diyorum 10 bin liralık ilaç aldım şok yaşadım halbuki dondurulmuş embriyo

Canım ben oldum hiç belirti yok 😟
Bende de öyle canım ama üzülme pozitif aldığım transferimde de hiçbir belirtim yoktu yazıyorlar ya kızlar bende hiçbiri olmadı ilk transferde verilen ilaçlar vücuda yabancı olduğu için yan etkisi çok oluyor belirti sanılıyor ama deneme sayısı çok olunca vücut ilaçları tanıyor belirti sandıgın şeyleri hissetmiyorsun bile diyor doktorum
hayırlısı olsun biz elimizden geleni yaptık gerisi takdiri ilahi.
Sağol cnm bnm valla cuma kontrol vardı bir a 4 kağıdı ilaç yazdı cuma transfer dedi ben ilk kızımda kullanmadım hiç şaşırdım senin hesap ilkinde yoktu şimdi bir sürü ilaç mesela bana monodox diye antibiyotik bile başlattı transfere kadar iç dedi vardır bil bildiği diyorum 10 bin liralık ilaç aldım şok yaşadım halbuki dondurulmuş embriyo
Aklıma tedaviye ilk başladığım zaman ki halim geldi eczaneden torbalarla ilaçla çıkıyorduk çok şaşırmıştık şimdide ilaç az olunca acaba diyorum 🫢

Kızlar ben önümüzdeki adet dönemimde başlayacağım. 3 aydır diofol(folik asit,iyot, vitamin) ve d vitamini damla kullanıyorum. Başka yapmam gereken bir şey var mı bunlar yumurta kalitemi iyi etkilemiş midir
Canım açıkçası ben hiçbir şey kullanmadan gitmiştim. Vitamin vs. Folik asit bile kullanmadm. Sen yine de kullandıklarına dikkat et iyice araştır hormonlarını etkilemesin🤗😇🥰

Hayırlı olsun canim Rabbim sağlıkla kucağına aldığın günleri göstersin imtihanımız bu bizim Allahim imtihanımızı kolay etsin çok sevindim adına duanıza talibiz 😍 🐣❤️
Hep dualarımdasnz canım. İnşallah sizlerden de hayırlı güzel haberler almak isteriz. Hayatınızda ne kadar çok olumsuzluk varsa hepsini kapı dışarı edin. Ben öyle yaptım. Neredeyse bu bir iki aydır doğru düzgün kimseyle konuşmuyorum 😂🤗🙏🏻 sonuç pozitif birazda ondan sanırım. Çünkü artık kafaya takacak bişey kalmamışti . Hele ki transfer sonrası yüksek motivasyon moral oldu hep 😇😇

Yaa kuzum hayırlı olsun okurken kendi yaşadıklarım geldi gözümün önüne. Rabbim cümlemizin yar ve yardımcısı olsun. Rabbim aynı duyguları bizlere de nasip etsin inşallah🤲🏻💕
Rabbim size de bu topikteki herkese de nasip etsin inşallah canım. Tüm kalbimle dua ediyorum sizlere🌷😇🤗

Canım harika haber çok mutluyum senin adına 😍😍😍🤲🏻🤲🏻🙏🏻✨✨🎊🥳🥳🥳😘😘🤩🤩🤩🩷🩷🩷 ilk olunca heyecanda sevinçte bir başka oluyor 🥹🥹🥹 Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
İlaybelis inan ilk defa ikinci çizgiyi görünce çok heyecanlandk yapabildiğimiz tek şey sarılıp ağlamak oldu 😇🥲
Maşallah senin sonucunda iyi çıkmış rabbim keseyi gördüğümüz kalp atışını duyduğumuz günleri de göstersin inşallah 🌷🥰. Enerjin süper bu arada maşallah hep pozitifsin 🧿❤️

Ya ben yarın vermek istiyorum zaten olumsuz hissediyorum. Bu stresi yaşamaktansa bir gün sadece salı yerine pazartesi olsun diyorum eşim illa yok diyor. Ben de yıkılırım negatifse bir gün daha yıkılmadan kalayım diyor 😫
Efo bebeğim senin eşin de benim eşim gibi duygusal demekki 🥲 kıyamam yaaa. İnşallah pozitif haberleri alırsınız da sevincimiz kat kat artar 🥰🙏🏻

Cnm progestan kaçlık alıyorsun enjeksiyon olan ?
Yazılıyor demişsin de şaşırdım biz sorduk düşük mg yazılır dendi. Diyarbakırdayım ben de ✋🏻🤍
Progestan 25 mg 1 ml canim. Soyle oldu eczaneye gittigimde eczaci kizlar burada fazla var ihtiyacin varsa verelim dediler direk vereiler 2 kutu bana. Aile hekimimde bittiginde gel yazalim dedi. Internetten baktigimda da sgk karsiliyor yaziyor. Acaba siz daha yuksek mg mi kullaniyorsunuz

Progestan 25 mg 1 ml canim. Soyle oldu eczaneye gittigimde eczaci kizlar burada fazla var ihtiyacin varsa verelim dediler direk vereiler 2 kutu bana. Aile hekimimde bittiginde gel yazalim dedi. Internetten baktigimda da sgk karsiliyor yaziyor. Acaba siz daha yuksek mg mi kullaniyorsunuz
Canım bende eczacı arkadaşım var ona sorcam bugün. Bide bulunduğum yerdeki doktora sorcam. Doktor dahiliye doktoru ama anlar illaki devlet karşılıyor mu karşılamuyormu size bilgi veririm. Ama bildiğim kadarıyla gebelikleri netleşenlere veriliyor kesin 🌷

Canım bende eczacı arkadaşım var ona sorcam bugün. Bide bulunduğum yerdeki doktora sorcam. Doktor dahiliye doktoru ama anlar illaki devlet karşılıyor mu karşılamuyormu size bilgi veririm. Ama bildiğim kadarıyla gebelikleri netleşenlere veriliyor kesin 🌷
Benimde kutularim az kaldi bugun testten sonra yine saglik ocagina gidip sonuca gore ilaclari tekrar yazdiracagim. Yine detaylica sorayim ogreneyim

Peki cnm fark ne veriyorsunuz benim de 25mg bi sürü para döktük gıcık oldum şimdi eczacımıza asla olmuyor dedi 😞🤦🏻‍♀️

X