2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar embriyolardan bazıları ilerleyemeyebiliyor demi dün toplandı bana ne zaman bilgi verirler sağlıklı bir Şekilde ilerlediğini

Kızlarım 10. Gün kan testi sonucum 😍😍😍
Allah’ıma binlerce kez şükürler olsun eve gidip şükür namazı kılıcaz şimdi eşimle 🤲🏻🤲🏻🥹🥹🙏🏻 Allah hepinizden razı olsun siz olmasaydınız çok daha zor olurdu herşey iyiki varsınız iyiki tanıdım hepinizi 🩷🩷 gözyaşlarımla yazıyorum ama bu sefer mutluluktan 🥹🥹🥹 Allah emek veren gönlünde bu hasreti taşıyan herkese tez zamanda kolaylıklarla nasip etsin inşallah hep dualarımdasınız 🤲🏻🤲🏻
Veeee BEN ANNE OLUYORUMMMM 🎊🎊🎊💃🏼💃🏼🤰🏼🤰🏼🤰🏼🤰🏼🥳🥳🕺🏽🥳🎊🎊🎊🎊🕺🏽🕺🏽🕺🏽🩷🩷🩷🤩🤩🤩✨✨✨✨✨✨
Hayırlı olsuuun 😍😍😍😍 sağlıkla ilerlesin inşallah 🥰🙏🏻💕🌸

Kızlar bend yok dimi yarın test vericem bugün 10. Günüm

Kızlar birşey sorudan,bende ilk defa Ocak ayında tüp bebek yaptırcam,ama mayısta iki yıl olucak evleneli.Kaç yıllık evli olmak gerekiyor bir de iki defa aşılama yaptırmak gerekiyormuş sanırım tüp bebek yaptırmak için,çok araştırdım ama herkes farklı şeyle söylüyor bilgisi olan varsa lütfen cevaplar mısınız?Şimdiden çok teşekkür ederim,rabbim isteyen herkese evlat nasip etsin
Iyi geceler canim. Devlet hastanelerinde evet bazi kurallar var ama ozel tüp bebek kliniklerinde oyle bi durum yok. bahceci de tedavi görüyoruz bizde. Benim esimde polis bu sekilde takıntıları var. Bahcecide her bir odemede fatura kesiyorlar bilginiz olsun. Simdiden hayirlisi olsun sizin icin

Iyi geceler canim. Devlet hastanelerinde evet bazi kurallar var ama ozel tüp bebek kliniklerinde oyle bi durum yok. bahceci de tedavi görüyoruz bizde. Benim esimde polis bu sekilde takıntıları var. Bahcecide her bir odemede fatura kesiyorlar bilginiz olsun. Simdiden hayirlisi olsun sizin icin
İyi geceler canım,memnun musunuz acaba,bizde orayı düşünüyoruz ama başka merkezleri de araştırıyoruz.İnşallah hakkımızda hayırlısı olsun çok teşekkür ederim 🙏🌸

Kızlar merhaba pozitif haber alanları tebrik ediyorum Hayırlısyla tamamına erdirsin Rabbim.Bişey sorucam size oksopar ve progestan iğneyi aile hekimi yazablyormu biz hep dışardan aldk ama bugün aklıma geldi🙈

X