2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım harika haber çok mutluyum senin adına ilk olunca heyecanda sevinçte bir başka oluyor Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Merhaba bende Aralık 15 te dondurulmuş embriyo transferi oldum bugün 3.gunum rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Merhaba benim ilk 4 gün belirtim vardı ama dün bugün belirtim yok test yapmaya korkuyorum normalde cumartesi test günüm ama perşembe kan vermeyi düşünüyorum.
Canım merhaba ,benimde hiç belirtim yok sanırım yine olmadı
Benim test günüm cuma ama evde yapıyım diyorum yarın sabah
3. Gün embriyosu 5. Transferim inşallah yarabbim isteyen herkese bizlere nasip etsin.

Canım ben senin de pozitif hissediyorum Rabbim yanıltmasın inşaAllah

Canım çok zor süreç her aşaması başka zor ama ne oldu beklerken apayrı zor Rabbim sabrımızın sonucunu hayırlısı ile görmeyi nasip etsin değerin pozitif olsun

Maşallah canım sonunda çok şükür kaçıncı denemendi kuzum
Ah canım sayisini unuttum desem ama hep uğraşma anlatmaya başlasam sonu nasıl gelir bilmem öyle uzun geliyor ki yaşadıklarımı düşününce korkularımız da ondan ağır basıyor. İçimde Rabbim'e olan minnet duygusunu şükrümü dile dökecek söz bulamıyorum bugünü bize yaşattığı için. Rabbim hiç birimizi bu duygudan mahrum bırakmasın hepimiz aynı duyguları hissediyoruz yıllar farklı sadece. Allah'ım hepimize çektiklerimizi unutturacak mutluluklar nasip etsin hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin

Canım ben senin de pozitif hissediyorum Rabbim yanıltmasın inşaAllah
Valla de
Ben kendimi hiç bir şey hissetmiyorum
Bazen umutsuzluğa kapılıyorum olmayacak herhalde diye. Sonra Allahım hayırlısını versin diyorum. Hepimize herkese dua ediyorum burası çok farklı bir platform. Ailelerimizin bilmediği her şeyi birbirimizle paylaşabiliyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…