2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Valla de :KK36:
Ben kendimi hiç bir şey hissetmiyorum 🥹
Bazen umutsuzluğa kapılıyorum olmayacak herhalde diye. Sonra Allahım hayırlısını versin diyorum. Hepimize herkese dua ediyorum 🤲 burası çok farklı bir platform. Ailelerimizin bilmediği her şeyi birbirimizle paylaşabiliyoruz. 🌸🥹🩷🩵
Ben de inan ki aynıydım Rabbim çok büyük ama ben sen transfere gittiğin günden beri öyle hissediyorum hepimize dua ediyorum inşaAllah sonuç bekleyen hepimize pozitif sonuçlar nasip etsin Rabbim 🤲🥰

Ayın 11 de transfer olan canlar neler yapıyorsunuz ? Belirtilerniz var mı ? Test yapan oldu mu ?
Valla benüm bilmiyorum ilaçlardan mı belirti mi kasıklarım da batma mevcut ilk günden beri ve doluluk var ayrıyrten gögüslerim acıyor başka da birşeyim yok. Senin canım bu arada dondurulmuş 5.gün embriyosu benim

Kızlar hamileyim...
Hayatımızda ilk defa ikinci çizgiyi gördük..
Ağlamaktan gözlerimiz şişti eşimle.
Ben hala inanamıyorum. Rabbimin mucizesi ne kadar çok. Ne kadar çok şükür etsem azdır.
yaşadığımız o zorlu süreçler geçti gözümün önünden...
İnsanların davranışları..
Annelerimizin babalarımızin bizim için gizli gizli ne kadar çok ağlayıp dua ettiği geçti gözümün önünden..
Hatta ağladıklarina da şahit oldum..
O sancılar o ağrılar bebeğimin vücuduma alışması imiş meğersem.
Çok tuhaf bir duygu kızlar. Bunu buraya yazarken negatif olan arkadaşlarıma da ağlıyorum üzülüyorum. Neler çektik biz ne ilaçlar. Üzülmeyin kızlar ben hep size dua etcemmmmm. Hep dualarımda olacaksınız.
Sizi çok ama çok seviyorum ❤️
Yaa kuzum hayırlı olsun okurken kendi yaşadıklarım geldi gözümün önüne. Rabbim cümlemizin yar ve yardımcısı olsun. Rabbim aynı duyguları bizlere de nasip etsin inşallah🤲🏻💕

Kızlarım 10. Gün kan testi sonucum 😍😍😍
Allah’ıma binlerce kez şükürler olsun eve gidip şükür namazı kılıcaz şimdi eşimle 🤲🏻🤲🏻🥹🥹🙏🏻 Allah hepinizden razı olsun siz olmasaydınız çok daha zor olurdu herşey iyiki varsınız iyiki tanıdım hepinizi 🩷🩷 gözyaşlarımla yazıyorum ama bu sefer mutluluktan 🥹🥹🥹 Allah emek veren gönlünde bu hasreti taşıyan herkese tez zamanda kolaylıklarla nasip etsin inşallah hep dualarımdasınız 🤲🏻🤲🏻
Veeee BEN ANNE OLUYORUMMMM 🎊🎊🎊💃🏼💃🏼🤰🏼🤰🏼🤰🏼🤰🏼🥳🥳🕺🏽🥳🎊🎊🎊🎊🕺🏽🕺🏽🕺🏽🩷🩷🩷🤩🤩🤩✨✨✨✨✨✨

Eklentiler

• IMG_8604.jpeg
    IMG_8604.jpeg
    58,9 KB · Görüntüleme: 136
Allah’ıma binlerce kez şükürler olsun eve gidip şükür namazı kılıcaz şimdi eşimle 🤲🏻🤲🏻🥹🥹🙏🏻 Allah hepinizden razı olsun siz olmasaydınız çok daha zor olurdu herşey iyiki varsınız iyiki tanıdım hepinizi 🩷🩷 gözyaşlarımla yazıyorum ama bu sefer mutluluktan 🥹🥹🥹 Allah emek veren gönlünde bu hasreti taşıyan herkese tez zamanda kolaylıklarla nasip etsin inşallah hep dualarımdasınız 🤲🏻🤲🏻
Offff maşallah ne güzel şeyler bunlar. Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım benim çok çok sevindim 😍😍😍😍

Hepsinimi😥? Vallah yemek yiyorum ilacı alıyorum yarim saat sonra kusmaya gidiyorum ilaç kalmıyor ki kusunca gidiyor
Valla canım benim de çok midemi bulandırıyor o kadar çok ilaç kullanıyorum ki bebeklerimiz için katlaniyoruz bunca zahmete zorluğa Rabbim şifa eylesin 🤲 Çabamızı emeklerimizi karşılıksız koymasın 🤲
Amin canım çook amin hayırlı uğurlu olsun Rabbim tamamına erdirsin Sağlıkla kucağına almak nasip olsun 🥰🧿🤗 değerin kaç çıktı ikisi de tutunmuş mu 🤲

Offff maşallah ne güzel şeyler bunlar. Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım benim çok çok sevindim 😍😍😍😍
Amin kuzum benim inşallah Allah isteyen herkese nasip etsin 🤲🏻🤲🏻🥹
Valla canım benim de çok midemi bulandırıyor o kadar çok ilaç kullanıyorum ki bebeklerimiz için katlaniyoruz bunca zahmete zorluğa Rabbim şifa eylesin 🤲 Çabamızı emeklerimizi karşılıksız koymasın 🤲

Amin canım çook amin hayırlı uğurlu olsun Rabbim tamamına erdirsin Sağlıkla kucağına almak nasip olsun 🥰🧿🤗 değerin kaç çıktı ikisi de tutunmuş mu 🤲
Canım sağol inşallah 🙏🏻🙏🏻 278 çıktı bilmiyorum 10. Gün bugün ikiz mi tek mi 🤷‍♀️🤷‍♀️ Allah hayırlısını versin diyorum sadece 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🥹

Çok sevindim tebrikler sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim sağlıkla büyütün.

Merhaba, ben de yarın dondurulmuş embriyom transferi olacağım. 5 gündür progestan iğne vuruluyorum iki doz birden. Dayanacak gücüm kalmadı bu iğnelere. Transferden sonra da vuruluyor mu bu igneler

X