2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim 5.gün embriyosu transfer edildi ,ayın 7sinde transfer edildi , transfer harici bu gün 10.günüm .Bu gün kan tahlili verdim değerim 37.62
İki tane embriyo transfer edilmişti (olabildiğince açıklayıcı olmaya çalıştım) doktorum salı tekrar test ver dedi , bilmiyorum inşallah yükselir değerim

Peki nasıl gidiyor bekleme sürecin cann bugün daha 2. Günümüz ama bende kabızlık sorunu oldu
Canım neden kabız oldun ilk denemen mi ben transferden 4-5 gün önce ekmek ve hamur işi tüketmiyorum transfer sonrasında da genelde ekmek tüketmiyorum lifli gıdalar meyveler ve yulaf tüketiyorum

Bol bol kuruyemiş ve kayısı ye , progestan gaz yapıyor ben bu güne kadar 5 tane gebelik testi evde yaptım 7. günden sonra erken gebelik testinde pozitif gördüm

Canım neden kabız oldun ilk denemen mi ben transferden 4-5 gün önce ekmek ve hamur işi tüketmiyorum transfer sonrasında da genelde ekmek tüketmiyorum lifli gıdalar meyveler ve yulaf tüketiyorum
Bilmiyorum ki elimden kuru kayısı incir erik hiç düşürmedim halde oldum ikinci denemem bu su da fazla fazla tüketiyorum umarım bebeklerimiz bizimle kalır sımsıkı tutunur test tarihi olarak ne dedi doktorun bnm 26 aralık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…