2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bana da doktor ağrırsa parol iç dedi ama içmek istemiyorum ama dünden baya ağrıyor , bende estroferm kullanıyorum ondadırmı acaba ?

Benim ilkinde pozitifti ama bacak ağrım yoktu ama genel olarak bu belirti oluyor sanırım
Evet canım genel olarak. Yani tecrübe diyelim. Tabi herkes hemen hemen aynı şeyi yaşayacak diye bir şey yok. Burdan şunu soyleyeyim bu dediğimde transfer olanlar olacaklar etkilenmesin. Stres olmasın. Herkes aynı şeyi yaşamaz. Kimi sıfır ağrısız sızısız poztif alıyor. En genel tabiriyle normal adet gören kadınların bile hemen hemen herkes sancı gormuyor mesela. Bol pozitifler almak dileğiyle

Sanırım normal tup bebek sizinki benimki pgt 2 aydır transferi bekliyorum ekimin ortası başladık tüp bebege 1 ay kadar rahim dinlendirme oldu o arada da sonuçlar çıktı onları bekledim derken bu ay inşallah transfer olucak ama siz bnden önce transfer olursunuz gbi duruyor opu tarihiniz yakınsa onun ardından 5 gn snra transfer olursunuz ztn

Bana da doktor ağrırsa parol iç dedi ama içmek istemiyorum ama dünden baya ağrıyor , bende estroferm kullanıyorum ondadırmı acaba ?
Evet canım ondan da olabilir. Sürekli baş ağrısı için ilaç kullanan biriysen bünyen ilaca alışıksa boşa parol içme bence. Çünkü çok hafif hiç etki etmiyor. Ama çok ilaç içmeyen biriysen belki parol geçirir ağrını

Yok normalda çok kullanmam baş ağrısı ama dayanmaya çalışıyorum bakalım geçmezse kullanırım parol

Bel ağrısı olanlar bence kendilerini yormayip dinlensinler
Geçen hafta rapor aldım evdeydim
Bu hafta öğrencilerimi özledim bi de evde sıkıldım artık gideyim iyi olur dedim de lekelerim arttı
Öğrencilerim de maşallah full geliyorlar normalde geçen yıl sabahçı olan arkadaşım 2-3 öğrencisi olurdu benim 12-13
Bugün biraz ağladım onların önünde anlamadım hormonlardan mı hoşgörüydü konumuz ve birçok çocuk evde bi hata yaptıklarında anneleri tarafından tokatlandığını söyledi kalbim acıdı çok üzüldüm.Her çocuk sadece oyun oynasın gülsün istiyorum.

Neden bunu anlattım şimdi seviyorum çocukları bütün çocuklar istendikleri ailelerle olsun musmutlu yaşasınlar istiyorum çok masumlar.
“Örrrtmenim senin annen seni dövmüyor mu?” Diyorlar.O kadar normalleşmiş ki..

Neyse işte içimi dökmüş oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…