2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Sana da diyorum canım pozitif . Bu belirti güçlü bir belirti

Aaaa benimde elimde omepaQ10 var kullanmalı mıyım sizce doktorum bişey demedi
Benimki bu cnm içeriğinde birkaç vitaminle beraber var sanırım çünkü folik asit yazmıyorum bunda hepsi var demişti
İçeriğini biliyorsan tarihi de geçmediyse olabilir ama yine de hemşirene sor.

Eklentiler

• IMG_2405.jpeg
    136 KB · Görüntüleme: 35
6.günde 15 çıktı. Transfer günü hariç 6.gün ama. 5.gün embriyosu. Ben de sadece fitil kullanıyorum ek başka bi ilaç yok. Acaba bi de iğneyle de progesteron mu verseydi sanki az mı geliyor diye insan korkuyor
Benim lekeler var ondan yazdı cnm
Bugün mesela fitilin akıntısı hep kahve tonlarındaydı düşün

Kuzum şimdi baktım senin test günün 18 aralıkmış ne güzel çok beklemeden aldın pozitifi darısı bizlere inşallah
amin kuzum ben sabırsız davrandım bi deneyim şansımı diyerek girdim bi yola allah yuzumu guldurdu
Tebriklerrr Rabbim kucagına almayı nasip etsin inşallah
aminnnn inşallah hepimizin kucagı boş kalmasın miniş miniş yavrucuklarımız olsunnn

Sana da diyorum canım pozitif . Bu belirti güçlü bir belirti
İnşallah canım bir yanım öyle diyor bir yanımda ya yoksa diyor
Benimki bu cnm içeriğinde birkaç vitaminle beraber var sanırım çünkü folik asit yazmıyorum bunda hepsi var demişti
İçeriğini biliyorsan tarihi de geçmediyse olabilir ama yine de hemşirene sor.
Tamam kuzum bi sorarım bugün sağol balık yemedim bende civa var yazıyorlar diye

çok teşekkür ederim. inşallah şansımıza bu topikteki herkes hamile olarak yılı bitirir veya hamile olarak yeni yılda mutlulukla yaşarızz aammmiiinnnnnn
Ay gerçekten çok istiyoruz hepimiz yılbaslarını hep çok severim inşallah bu yıl bana bebeğimi getirir. Eşime hep diyorum 2024 e 4 kişi girmemiz yok mu diye hakkımızda hayırlısı olsun

Listede benim durumu güncellemişsin canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…