2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Tabloyu yenilenmiş görelim de içimiz açılsın

Kızlar dün sağ bacağımda çok şiddetli ağrım vardı damar çekilmesi gibi sızı gibi anlatamıyorum ağrı bugün sol bacağıma geçti bunlar ilaç belirtilerimi gerçekten heveslenmek istiyorum ama emin de olamıyorum belirsizlik çok kötü

ya bende bacak ağrısı hiç yok. ama karın ağrısı hep var içimdeki gaz btimiyor bide beni ateş basıyor. ben açıkçası ümitlenmek isremiyorum ya . sizde kafaya takmayın. sonucumuz bize sürpriz olsun :)

Benim bacağım ilk günler ağrıyordu canım dediğin gibi çekilme şeklindeydi ama şimdi yok bilemiyorum onun için

Kızlar benim son adet tarihim 11 Aralık dun transfer hazırlıklarına başladık en son benim mi transferimmm? Benden sonra yılbaşına kadar transfer olacak var mıı?? Ben de tam ne zaman transfer oluyorum bilmiyorum
20 25 gözüküyor cnm sıkıntı olmazsa bnm isallah sonu güzel olur kuzum seninde rahim kalinlasmasina bağlı transfer

Arkadaşlar balikda civa fazla olduğu için bebek tutunamaz dedi doktor bana balık yasak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…