2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Al benden de o kadar. Kendimi küfre en yakın hissettiğim yer kızımın mizmizligini görenlerin "ay bu çocuk neden böyle" bikbikleri. İcimden ettiğim küfrü buraya yazamam ama hissediyorum bir gün birinin yüzüne şak diye sövücem. E bi' yerde, yerinde edilen küfür şiir gibidir. Hanımefendi görünüyoruz diye yüz mü buluyorlar hadsizliklerine ne

valla bende aaa ikiz mi? Sorusundan hemen sonra tüp bebekmi sorusuna cevap vermekten bıktım insanlar çok hadsiz hee tüp bebek öğrendinde ne oldu

Kızlar iyi size abla diyorlar, ben teyze oldum artık.

Sinirlerim çok bozuk benim. Okula başlamak çok zor geldi. Öğretmen ol, bebek annesi ol, 1. Sınıf annesi ol. Bir anda çok fazla title sahibi oldum. Sorumluluklarımı kaldıramıyorum artık. O kadar yıprandım ki. Uykusuzluktan hep. Tükendim artık.

Ben de okula basladim. 20 saat dersi olan benden 1 ay kucuk bebegi olan hocayi 4 gun sabahtan ogleye kadar program yapan idare 15 aaat dersim var 3 gun ve sali 15.40 cuma 14.00 seklinde ayarlamis. Ölür müsün öldürür musun

Ben de okula basladim. 20 saat dersi olan benden 1 ay kucuk bebegi olan hocayi 4 gun sabahtan ogleye kadar program yapan idare 15 aaat dersim var 3 gun ve sali 15.40 cuma 14.00 seklinde ayarlamis. Ölür müsün öldürür musun
Sorunca da olmuyor hocam olmuyor diyorlar değil mi?

Günaydın
İnşallah tüm bebeler ve anneler bol uykulu bir gece geçirmiştir.

Kızım meme delisi normalde gece/ gündüz fark etmeksizin emer de emer. Şu birkaç gündür gündüzleri meme tutmamaya, memede aglamaya başladı.

Gece henüz değişen bir şey yok. Tam gaz emiyor.

Gündüzki değişimin nedeni ne olabilir? Açıkçası emmeyi bırakmasından çok korkuyorum. Çünkü memenin yerine koyabileceğim hiçbir şey yok şu an. Normal mama içemiyor, hiçbir alerji mamasını da içmiyor. (Tatları gerçekten çok kötü, hak veriyorum yavruma) Tedirgin hissediyorum.

Bunu şuan çok şiddetle yaşıyorum
Yediden yetmişe kim görse aaaaaa bebeğe yazık oldu ne yaptınız böyle diyor sanki biz keyiften yaptık sanki biz bilmiyorız neyin ne olacağını
Küm keyiften üst üste hamile kalırki hi gördünüz mü böyle birini şu devirde canı sıkılıp hamile kalan
Zaten perişanım oğlum rezil oluyor evimden uzağım birdaha evime ne zaman döneceğim bilmiyorum da kayınvalidende ömür boyu kurtuldum sanırım en son yapmadığınu bırakmadı yine arrık ya ben ya annen demek zorunda kaldım sanki hiç bir sıkıntım yok gibi bide bunun nazını eziyetini çektim

Çok düşkündü memeye bir sıkıntısı vardır mutlaka inşallah tekrar düzelir
Bende biberona alıştırdım biberonu ağzına veriyorum mışıl mışıl uyuyor çok şükür sabaha kadar sarılarak yatıyor biberonla büyük bir yükten kurtuldum sanırım

Kuzenimin bebesi de benimki gibiydi diş evresinde tamamen ayrılmıştı memeden. Korkuyorum açıkçası

Ayy maşallah sübhanallah

Arkadaşlar demir damlaları içinde kayboldum ben çıkamıyorum işin içinden.
Ocean kullanıyodum ama faydasız oldugunu duyunca değiştirmeye karar verdim
Newvit aldım dün burda konuşmuştuk ama inanılmaz boyuyor ağzını kızımın dişleri kararıcak kullanırsam belli.

Nolur gerçekten etkili olan temiz içerikli ve diş boyamayan bir öneriniz olsun bana
Kızımın demiri düşük yemek yemiyor tek çaremiz takviye onu bile beceremiyorum

Biz nutrigen ferromixin şase kullanıyoruz. 9. ay tahlilde belli olur tabi faydası ama bir bakabilirsin ona da.

Bizimde tahlile on gün kaldı bestrion kullanıyorum

Kızlar yemek takımı, bardak takımı gibi seyler alıcam. Nasıl alsam? Bir yanım kizimla ikimiziz diye pembeli felan renkli al diyo. Bi yanım beyaz zamansızlardan al diyo. Napsam

Kızlar yemek takımı, bardak takımı gibi seyler alıcam. Nasıl alsam? Bir yanım kizimla ikimiziz diye pembeli felan renkli al diyo. Bi yanım beyaz zamansızlardan al diyo. Napsam
Benim bir tane 3 bölmeli silikon tabağı var, bir tane pipetli silikon bardağı var tüm eşyası bu kadar. Ne renk varsa onu aldım geçtim, benimkine mor pembe her şeyi alıyorum giydiriyorum erkek olsa da. Sevmiyorum renk kalıplarını

Bebege değil eve alicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…