2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Nenem usulu banyo suyuna az miktarda sirke koyduk yanlış bir yöntemdi bu değil mi
Neyapalım burda hastane yok 🤷🏼‍♀️
Hareketlenmeye başladı çok şükür

Nenem usulu banyo suyuna az miktarda sirke koyduk yanlış bir yöntemdi bu değil mi
Neyapalım burda hastane yok 🤷🏼‍♀️
Hareketlenmeye başladı çok şükür
Sirkeyle silmek yanlıştı, sonra daha çok ateş yapıyor ama banyo suyunda antiseptik etkisi olacağını düşünüyorum. Direkt sirkeyle yıkamadıktan sonra ☺️

Acaba konu mu açsam belki bir doktor hemşire görüp cevap verir
Ben yola çıkabilecek durumda değilim
Bebeğide kv ile göndermk istemiyorum garip garip uygulamalar ve hareketler yapıyor zaten iğne falan yaparlarsa da çok ağlar beni ister vicdanımda sızlar bir yandan

Bebeğide kv ile göndermk istemiyorum garip garip uygulamalar ve hareketler yapıyor zaten iğne falan yaparlarsa da çok ağlar beni ister vicdanımda sızlar bir yandan
39.4 oldu tekrar parol verdim

Kuzum 39.4 yüksek ateşler, nilsibelin dediği gibi 4 saatte bir calpol/dolven ya da calpol/ibufen verebilirsin. Ama doktora gidebilse bebiş iyi olur antibiyotiklik bir durumsa. İğne değil de belki fitil verir direk etki etmesi için

Bebekler için parol var mı? Nasıl veriyorsun ölçüyü canım

Parol dediğini ben hep calpol olarak anladım
Sağlık ocağından olası ateş durumları için ilaç yazmasını istedik merkeze çok uzağız diye bebek bir aylıkken
Oda Parol şurub yazmış kullanmadık biz pek ateşlenmediği için ben bunu calpol sanıyordm internetten baktım 6 aydan kçüklere verilmez yazıyor bu doktor yenidoğmuş bebeğe ne diye parol yazmış anlamadım onuda ondan sonra neden doğudan memnun değilsiniz derler
Bu doktor geçen de saçma sapan bir iş etti neyaptığınımı bilmiyor nerde yaşıyor bilmiyorum
Mastit için gittiğimdede mastite internetten bakıp bana krem yazmıştı sıradan bir krem ve faydası olmadı

X