2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnofolic verdi canım benim doktor. Sen al kullan folik asit kıllanıyorsan onu bırak inofolic kullanmaya başla. İçinde inositol var yumurta gelişimini kalitesini artırıcı

İnofolic verdi canım benim doktor. Sen al kullan folik asit kıllanıyorsan onu bırak inofolic kullanmaya başla. İçinde inositol var yumurta gelişimini kalitesini artırıcı
Bir şey sorucam bu kullandığınız inofolic kutusu pembe olan mı mavi olandan mı arasında fark var mı?

Canım bana günde iki kere kullanmamı söylemişti doktorum

Merhaba bende düşük yaptım şubat annelerinden geldim sat 30 haziran bat 28 temmuz inşallah bu ay tekrardan kalırım devam edecegiz hayırlısıyla
Çok geçmiş olsun canım Allahım sağlıklı hamilelik nasip etsin tez zamanda

Bende anlamıyorum her şey çok güzel ama olmuyor atalarımızda da bir sıkıntı olmamış istedikleri zaman olmuş gerçekten bazı şeyler Allahın takdiri sanırım ama can sıkıcı her ay regl öncesi acaba olcak miyim hamile miyim düşüncesi..

Bende şu an hiçbir takviye yok çok teşekkğr ederim peki bu takviye her gün mü kullanılıyor genel vitamin ilacı gibi mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…