2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Sanırım ben gene enfeksiyon oldum akıntım beyazdan sarıya döndü ve aşırı akıntım var napcam şaşırdım ya hamilelik diye düşünüyordum ama bu kadar kasık ağrısı olur mu bilmedim 😔

Bugün gecikmemin 1. Günü bir gebenin günlüğü erken gebelik testi vardı ilk idrarla yapamadım ama 2 3 saat tutup yaptım sabah negatif. Bu ay gecikmeye yaşayıp negatif görenler fazla sanırım 😕
Neden bekleyip yapıyorsun ki arada ki fark ne bilmiyorumda ondan soruyorum

Sanırım ben gene enfeksiyon oldum akıntım beyazdan sarıya döndü ve aşırı akıntım var napcam şaşırdım ya hamilelik diye düşünüyordum ama bu kadar kasık ağrısı olur mu bilmedim 😔
Akıntı ve ağrı bende de çok var ya kramp ve sızı şeklinde. Hatta reglden 2 gün öncesi yumurtlama akıntısı gibi bir akıntım oldu şaşırdım. Sari akıntı yaşayıp hamile kalanlar oldu aslında burada

Gebelik testi ilk idrarla yapıldığında doğru sonuç verir diyorlar ya da 2-3 saat beklemek gerekmiş ben de çok bilgili değilim açıkçası buralardan öyle okudum
Kuzum bu yanlış bilgi bence hormonların tavan yaptığı saat akşam üzeri benim testim akşam vakti daha koyu çıkmıştı

Akıntı ve ağrı bende de çok var ya kramp ve sızı şeklinde. Hatta reglden 2 gün öncesi yumurtlama akıntısı gibi bir akıntım oldu şaşırdım. Sari akıntı yaşayıp hamile kalanlar oldu aslında burada
Benim 10 gündür hafif kaşık ağrılarım bazen bacağıma vuruyor göğüsümde süt zaten oğlumu yeni kestim sütten 4 5 ay oluyor süt doldu göğüslerim yine ve beyazdan sarıya dönen akıntım var ve afedersin adet gibi yoğun akıntım inşallah enfeksiyon değildir umutluyum adet olana kadar gebeliktir yerleşiyor diyorum ama sarıya dönünce bilmiyorum

Benim 10 gündür hafif kaşık ağrılarım bazen bacağıma vuruyor göğüsümde süt zaten oğlumu yeni kestim sütten 4 5 ay oluyor süt doldu göğüslerim yine ve beyazdan sarıya dönen akıntım var ve afedersin adet gibi yoğun akıntım inşallah enfeksiyon değildir umutluyum adet olana kadar gebeliktir yerleşiyor diyorum ama sarıya dönünce bilmiyorum
Bekle bakalım adet olmazsan geç döllenme de olabilir
İnsan umutlanıyor belirtileri görünce haliyle umarım gebeliktendir dediğim gibi sarı akıntı görüp hamile olanlar oldu inşallah senin de öyledir 🙏🏻 ben de birkaç gün daha bekleyeceğim hayırlısı neyse o ☺️

İnsan umutlanıyor belirtileri görünce haliyle umarım gebeliktendir dediğim gibi sarı akıntı görüp hamile olanlar oldu inşallah senin de öyledir 🙏🏻 ben de birkaç gün daha bekleyeceğim hayırlısı neyse o ☺️
Amin inşallah hepimizin hayırlı vakitte hayırlı evlatlarımız olur 🤲

Kuzum bu yanlış bilgi bence hormonların tavan yaptığı saat akşam üzeri benim testim akşam vakti daha koyu çıkmıştı
Aslında arkadşaın verdiği doğru bilgiydi. Hangi doktora ya da eczacıya sorarsanız sabah ilk idrar derler.

Adetim hala gelmiyor ya bugun gelmesi lazimdi normalde sabah saatleri gelirdi ama yok, agrisi var sol kasigim agriyor vucudum yaniyor dunde tansiyonum dustu yuzum alev gibi ama atesim yok her an gelecek gibi akintim oluyor hah geldi diyorum bakiyorul yok peceteye de gelmiyor normalde adetten 1 -2 gun once peceteye kahverengi akinti gelirdi ama bu sefer yok sari akinti geldi bitti o da

Kankiler benim sağ yumurtalık kısmında yada biraz daha altı da olabilir yerini tam tespit edemedim seğirmeler oluyor daha önce yaşayan oldu mu? Acaba yumurtalar tam çatlamadı da kist mi oluştu? melegim can melegim can sen klomen kullanıp kist olduğunda böyle hislerin olmuş muydu? 15 dkdır birkaç saniye seğirme oluyor duruyor bir süre sonra tekrar başlıyor

Kankiler benim sağ yumurtalık kısmında yada biraz daha altı da olabilir yerini tam tespit edemedim seğirmeler oluyor daha önce yaşayan oldu mu? Acaba yumurtalar tam çatlamadı da kist mi oluştu? melegim can melegim can sen klomen kullanıp kist olduğunda böyle hislerin olmuş muydu? 15 dkdır birkaç saniye seğirme oluyor duruyor bir süre sonra tekrar başlıyor
Kuzum kist varken agrı hissetmedim çok ama şuna benimde adetten galiba sag tarafım çok agrıyor yanma gibi. Benimde 3 gün önce çok segirmelerim oldu adet oldu canım kist olup olmadıgını çarşamba doktora gidecegim ögrenecem kuzum. Eger doktor kontrolü dışında kullanıyorsan mutlaka kist olur ben bir ay kullandım doktor dışında kist oldu. Doktor takibinde çatlamadan sonra duphaston veriyor yada cyclo progna veriyor kist olmaması için canım

X