2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

fnd_50 fnd_50 canim özelde basit bir hormon testini 900 e yaptırdım. Muane 750.
Devlete gidip hormon testini yaptır önce de yaptırdın ama bu güncel olsun, devletteki doktoru beğenmezsen özele gittiğinde güncel o test sonucu gösterirsin.

Aşkım bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Ben zaten 4 ağustosa randevu aldım her ihtimale karşı:) 2-3 Ağustos gibi olurum diye düşünüyorum. Tam olmuş oluyor. Gideceğim artık daha fazla beklemek istemediğimi zamanın daraldığını anlatacağım. Hormon testi de isteyeceğim.Bütün sürecimi anlatacağım. İnşallah iyi olur hakkımda. Dediğin gibi hepsini danışacağım. Klomen, aşılama her şey. Sence bu ay inofolic devam edeyim mi? Bir kutunun bitmesine iki tane falan kaldı. Faydasını gördüğüme inanıyorum
Bence devam et canım. Doktorum klomen kullanırken inofolic’e devam et demişti. Hatta bende günde ikiye çıkaracağım regl olunca

Oy kurban olurum inşallah güzel haberler verirsin beni etiketlemeyi unutma 🥰 ben artık saldım kuzum hayırlısı olsun nasibimde varsa bulsun beni. Psikolojimmi bozuldu yoksa olması gereken mi bu bilmiyorum ama gerçekten her şeyi saldım canım iş yerinde de aynıyım mutsuz olduğum konular vardı saldım gitti. Hiç birseye eski hırsım kalmadı.
Canim benim olmasi gereken o sanki ben de oyle düşünüyorum. Zaten hırsla istedigimiz ne varsa bir sekilde olmuyor. Belirtiler var diye bu ay biraz heveslendim ama yoksa eger benim de o psikolojiye girmeme ramak kaldi hissediyorum. Bu ay olmazsa birakacagim ben de her seyi. Varsa da yoksa da öncesinde bilmek istiyorum gibi hissederdim hep ama galiba o merakı da geride birakicam sanırım. Cunku zaten biseyi degistiremiyoruz

Hıc gıremedım bebekler cunku annem yarın kışlık yapmaya buraya gelıyormus ve bahcesını bıze emanet etmıstı,mılyonlarca ot burumus bahceyı :KK43: sabah 9 dan berı bahcede calıstım.hiçbiyerım tutmuyor valla.hatta kayınpederımde yardım ettı sagolsun.2 gun zor kalkarım yerımden 😂zamanında yapmadık sımdı cok zor oldu.onemlı bırsey oldumu grup baskanım A Afratafrac 😊😂

20230730_130723.jpg
adetime 3 gün kaldı bugünkü ovulasyonum düne göre biraz daha koyu çıktı sizce gebelikvar mi 😊

Şimdi size biraz uzun yazıcam fikir almak için☺️ Ben ilk gebeliğimde klomen kullanmıştım, doktor ne derse sorgusuz uygulamıştım çünkü bu konularda bilgim sıfırdı. Bu ayda klomen kullandım kontrole gittiğimde 2 yumurta büyümüştü çatladığını da ağrısından hissettim ama gebelik olmadı. O zamanla kıyasladığımda ilk doktorum başka başka şeyler de kullandırmıştı. Aşağıya resmini bıraktığım ilaçları da belli sayılarda kullandırdı hepsini anlatmıştı ama şu an hatırlamıyorum nasıl kullandırdığı. Bu ayki doktorum ise başka hiç bir ilaç vermedi. Acaba diyorum doktorum mu ilgisiz? Aslında çok pozitif bir kadın ama işini daha iyi yapan birini mi bulmalıyım? İlk doktorum çok mükemmel bir insandı kayıp yaşamasam yine ona giderdim.sonrasında kaç doktora gittim öylesine denk gelmedim napıcam bilemiyorum. Fotosunu koyduğum ilaçlardan siz kullandınız mı daha önce?
Duphaston çok az kullandım..ama estrofem çok fazla kullandım hatda onu vajinal olarakta kullandım

Kuzum ben boğayım hiç yemek delisi diğilim alakası yok😃bide teyzesi gibi mayısta gelmek istemiş🥰🥰
Zaten yemek delısı degılde yemege duskun olurlar kılo olarak dusunme.hangı bogayı tanıyorsam yemege duskun valla yapmayıda guzel yemeklerıde severler🥰senın yukselen belkı baskındır boga=gurme😂

Bat 4 ve negatif. Hiç gölge aramak için falan yormayacağım kendimi. Ki yok zaten dümdüz negatif 😁 Sanırım olmadı yine. melisaa93 melisaa93 hakkımızda hayırlısı olsun ne diyelim
Tüm konuşmaları okumak ıstedım öncelikle öyle cevap vereyım dedim kankam , evet biz bazen erken çıkmasını ıstıyoruz ama bazen cıkmayadabılıyor yinede regl gelmedı henüz dimi 🥰
Gelirse de neler yapacağın hakkında planlarını yapmıssın aşkım artık sağlam bir yola daha emın adımlarla gırebılırsın, alternatıf yöntemlerin hıcbırını denemedin henüz belkide tek ıhtıyacım olan bir çatlatma bır klomen yada sadece bu yola girmen bilemeyiz , Rabbim seni bu yolda zorluklarla karşılaştırıyor evet ama mükafatını da verecek en güzel en hayırlı şekilde ben buna inanıyorum 🤲🏼♥️🌸🥰

Zaten yemek delısı degılde yemege duskun olurlar kılo olarak dusunme.hangı bogayı tanıyorsam yemege duskun valla yapmayıda guzel yemeklerıde severler🥰senın yukselen belkı baskındır boga=gurme😂
Yemek yapmayı severim çok severim mesela eve misafir gelince eğer önceden haberim oluyorsa çeşit çeşit yaparım☺️ ama yemeye düşgün diğilim ya🤔ondan böyle zayıfım😃ben burçlara inanmam genelde nedense🤗

Niqum nasıl gıdıyor gebelik
Bi kaç kez baktım gordum , iştah sorunun var sanırım
Bazı sağlıksal sıkıntılar olmuş
İyisindir inşallah annen geldimi
Sağlık sorunlarımı çok şükür doktorun dediği gibi etmeye başladım sanki iyi olmaya başladım çok şükür.Kuzum bu gün hiç bulantım yok hemen kötüyü düşünmeğe başladım hatda anneme eşime diyorum gidek doktora belki kalbi durmuş diye..malesef bazı yorumları görünce çok kötü oluyorum ya

Canim ben sabah gittim, kan verdim, EKG cekildi. Sonra hastaneye yatış yapıldı, yanir bir oda verdiler. Odada üzerimi degistirdim biraz bekledim, o zamana kadar kan sonuclari çıktı sanırım. Sonra ameliyathaneye götürdüler. Orda anestezi doktoru uyuttu, sonra uyandığımda odama gelmiştim.

Eşim odadan çıktıktan 10 dk sonra geldin diyor. Yani fazla git anestezi al, film çekilsin 20 dk surmustur. Benim ilaçlara alerji durumum var, ondan 1 saat odada beklettiler. Serum takıldı antibiyotik ve ağrı kesici varmış içinde.

Kesinlikle sonrasında en ufak sancı ağrı hissetmedim. Sonra çıktık hastaneden AVM felan gezdik, normal hayatıma devam ettim. İyiki anestezili olmuş, çünku benim ağrı esigim çok düşük.
Normalde kan ekg felan yapmıyorlarmış heralde bazı yerler kaç para tuttu canım benimde düşük ve muayene bile olamıyorum vakinusmus var

Tüm konuşmaları okumak ıstedım öncelikle öyle cevap vereyım dedim kankam , evet biz bazen erken çıkmasını ıstıyoruz ama bazen cıkmayadabılıyor yinede regl gelmedı henüz dimi 🥰
Gelirse de neler yapacağın hakkında planlarını yapmıssın aşkım artık sağlam bir yola daha emın adımlarla gırebılırsın, alternatıf yöntemlerin hıcbırını denemedin henüz belkide tek ıhtıyacım olan bir çatlatma bır klomen yada sadece bu yola girmen bilemeyiz , Rabbim seni bu yolda zorluklarla karşılaştırıyor evet ama mükafatını da verecek en güzel en hayırlı şekilde ben buna inanıyorum 🤲🏼♥️🌸🥰
İnşallah canım kankam şu süreçte senin naneden hiç desteğini çekmeyişin , kendi gebelik sürecinde dahi bana destek oluşun, iyi ki tanıdım seni. Şu platformda iyi ki tanıdım dediğim çok güzel kalpli insanlar oldu iyi ki varsınız cidden. Kendimi olumsuzluğa kaptırmıyorum. Artık daha duyarlıyım bu konuda. Üzülmüyor muyum? Evet tabi her normal insan gibi. Ama diyorum ya zamanı var demek ki Allahım ne zaman uygun görürse boynum kıldan ince beklerim

Mınnosum daha yenı gırebıldım dur bakalım daha bata cok var.bızım sıpalar nazlı bellı olmaz sagları solları🥰
Aşkım inan çok kafaya takmıyorum üzülüyorum tabiki ama dediğim gibi her şeyin bir zamanı var demek ki en doğrusunu Rabbim bilir sabırla beklemeye devam edeceğim. Şu sıralar hep ikizlerim olacak gibi hissediyorum o yüzden mi bekletiliyorum diye düşünmüyorum değil😁😁 o kader ki pozitifim artık. Allahım hayırlısını versin iyi ki varsın güzel kardeşim yüzümüz gülsün inşallah en yakında

Sağlık sorunlarımı çok şükür doktorun dediği gibi etmeye başladım sanki iyi olmaya başladım çok şükür.Kuzum bu gün hiç bulantım yok hemen kötüyü düşünmeğe başladım hatda anneme eşime diyorum gidek doktora belki kalbi durmuş diye..malesef bazı yorumları görünce çok kötü oluyorum ya
Hayır hayır öyle düşünme sakın ama dıyenler oluyordur grupta yada forumda orda burda
Kendi takıp ettıgın grubun harıc pek bıyerı okumamaya calıs kuzum
Randevuların nasıl sık mı sımdılık degılse bıle ıcın rahat etsın gıt
O çok ultrasona girme hıkayelerınıde salla hıc birine takılma
10. Haftadan sonra rısklerın yüzde 90 ı azalıyor her ne kadar ılk uc ay deselerde 🥰
Bebeğin sağlıklı sen sağlıklısın herşey yolunda güzel gidiyor 🤲🏼

X