2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnternetim telefonum elverdiğince burdayım kankam
Bakıyorum edıyorum elımden geldıgınce zaten merak edıyorum senı duramıyorum
Dediğin gibi kimbilir belkide ikizlerin olur

Lekelenmem varken sıktı sonra bitince lekelenmem doktor dedi sana bırakıyorum istersen her hafta gel ama bana bırakırsan dedi 1 ya sonra gel çünkü otizm riski var tabi bende mecbur dedim o zaman 1 ay sonra gelirim hem ailemde dedi saçmalama çocuğu rahat bırakbenim malesef iğnelerim fitil devam hala doktor dedi 16 haftaya kadar düşük riski varİn şa Allah canım bende sağ salim atlatırım haftaları ama çok zor beklemek

Maşallah mınnosum ayy cok mutlu oldum bu mesaja ıcım mutluluk dolup taştı resmensende ıyı varsın funduşim

Hastaneyi görünce bile kalbim sıkışıyor canım hatta o taraftan geçeceksek bile yolu değiştiriyoruz
Aa tamam o zaman hiç tetiklemeye gerek yok uzuntunu bence sen bu doktoruna sor ya da yeni bir doktora başlayacaksan ona sor bu ilaçları kullanmıştım hamile kaldığımda önerir misiniz gibisinden en azından içinde kalmasin

Bir süre kendi halimde takılcam canım sonrasında gidersem sorarım artık

Sen nasıl rahat hıssedıyorsan kuzum

1 hamiş çıktı tabloda işaretledim en son kişi

İnternetim telefonum elverdiğince burdayım kankam
Bakıyorum edıyorum elımden geldıgınce zaten merak edıyorum senı duramıyorum
Dediğin gibi kimbilir belkide ikizlerin olur
Biliyorum aşkım biliyorum gönüllerimiz bir olsun yeter Cuma doktora gideceğim haberdar ederim

Normalde kan ekg felan yapmıyorlarmış heralde bazı yerler kaç para tuttu canım benimde düşük ve muayene bile olamıyorum vakinusmus var
Anestezi alanlarda kan ve EKG olması gerekiyor. Anestezi doktoru bu sonuçlara bakarak uyguluyor anesteziyi.

Ben 11 senelik evliyim ve vajinusmusum. İlk yillardaki gibi değil ama hala biraz var.
Alttan muayene benim için de çok zor, doktorlar yapmak istediklerinde çok karşılıyorum ve yüzde yüz bir muayene olmuyor. Ondan bende size anestezili öneririm. Hiç birşey hissetmedim. 15 dk uyudum uyandım bitmişti.

6.5 bin di benim rahim filmi.

Uygulamada yarın ovulasyon günüm, bugün böyle sipsilik çıktı yahu normalde uygulama tam isabet yapıyor bende

Eklentiler

• IMG_6021.jpeg
    154,3 KB · Görüntüleme: 51
Daha önce düşüğün kimyasalın olmuimuyudu senin kardeşim birde adetini 3 4 5 inci günü git doktora hormon kanlarını ver belki prolaktin yüksek troidlere bakarlar önemli bunlarda

Bugün gecikmemin 1. Günü bir gebenin günlüğü erken gebelik testi vardı ilk idrarla yapamadım ama 2 3 saat tutup yaptım sabah negatif. Bu ay gecikmeye yaşayıp negatif görenler fazla sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…