2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Mınnosum gunaydın benım luteal kısa oldugu ıcın salı yada çarsamba yapacagım testı sımdı yapmamın bı anlamı yok :KK43: .ama varya gogsumun agrısından duramıyorum ılk kez bu kadar agrıyor.kafamı karıstıran tek sey bu🥰bence döllendı ama yerlesır ama yerlesmez bılemıyorum bu kadar gogus agrısı normal degıl cunku
İnşAllah yerleşir tutunur annesine minnoşcum 😍

Hadi ya. Seri olarak hatalı üretim gebelik testi almamışsındır değil mi? 😄😬
Sağlık olsun bi dahaki ay olsun boğa olsun o zaman. Yeyip yeyip yatarlar mis gibi😅
En sevdıgım burc😍benım burcum🤪kendım dıye soylemıyorum duygusal uyumlu yemegı cok seven dogayı sanatı seven disiplinli vee bıraz sınırlı bır burc ahahaha😂venus yıldızı daha ne olsun💃💃💃 melisaa93 melisaa93

Niqucum doktor bana ne demişti biliyor musun ilk gebeliğimde ; anne sağlıklıysa bebek sağlıklı olucak hep kendine inan kendine dua et kendine sarıl ve kendini sev , her zaman yaparsın sen başarırsın sen güzel ve sağlıklı bir anne olacaksın öylece bebeğini doğuracaksın diye beynine böyle sinyaller ver demişti , hakikaten öyle oldu sonuna kadar düşük riskiyle gittim ve sonunda doğum yaptım çok şükür bin şükür oğlumu sağlıkla kucağıma aldım . Kendine şefkatini eksik etme unutma ki bu bebeğin annesi olarak Rabbim seni seçti vardır bir bildiği❤️ sevgiler
Ne güzel anlatmış sana doktorun🥰çok şükür canım Allah hep korusun oğlunu🙌🏻bende çalışıyorum öyle olayım sonuçta hep göbeyime bakıp diyorum Allahım bu çocuk için yollara düşdük ama olmadı şimdi kendiliğinden geldi ben onu üzemem diyorum..ağlamak bile istemiyorum ki bebiş etkilenmesin🥹Allah sanada nasip etsin yeniden anne olmayı canım.Amin🙌🏻🌷

Günaydın kizlar biz geçen ay korunduk enfeksiyon var diye bu ay da geldi ilk korunmadik sonra iki gün öncesinde iliskiye girince eşim geri çekildi benim sinirim bozuldu bisey demedim yattim uyudum oda hiç bişey olmamış gibi davrandı üstünden tekrar yaşamadık iliskiyi daha önce kurtaj olmuştum 5 ay oldu acaba istemiyor mu aklimda yüz bin seneryo konuşmak istiyorum konusunu açmak için uygun firsatini buluamiyorum nasil davranayim simdi bu adama sinir oldum

Hadi ya. Seri olarak hatalı üretim gebelik testi almamışsındır değil mi? 😄😬
Sağlık olsun bi dahaki ay olsun boğa olsun o zaman. Yeyip yeyip yatarlar mis gibi😅
Ben bıraktım bu işi arkadaşlar muhabbete gelcem buraya 😂 pilatese başlıyorum bebek derdine hiç spor yapamaz olduk

Günaydın kizlar biz geçen ay korunduk enfeksiyon var diye bu ay da geldi ilk korunmadik sonra iki gün öncesinde iliskiye girince eşim geri çekildi benim sinirim bozuldu bisey demedim yattim uyudum oda hiç bişey olmamış gibi davrandı üstünden tekrar yaşamadık iliskiyi daha önce kurtaj olmuştum 5 ay oldu acaba istemiyor mu aklimda yüz bin seneryo konuşmak istiyorum konusunu açmak için uygun firsatini buluamiyorum nasil davranayim simdi bu adama sinir oldum
Bence içine atma yoksa daha büyük sorun haline gelir.açıkça konuş ne istediğinize birlikte karar verin öyle hareket edin belki eşin hala korunmanız gerektiğini düşünüyordur

Mınnosum gunaydın benım luteal kısa oldugu ıcın salı yada çarsamba yapacagım testı sımdı yapmamın bı anlamı yok :KK43: .ama varya gogsumun agrısından duramıyorum ılk kez bu kadar agrıyor.kafamı karıstıran tek sey bu🥰bence döllendı ama yerlesır ama yerlesmez bılemıyorum bu kadar gogus agrısı normal degıl cunku
Bebişim sabırsızlıkla bekliyoruz o halde. 🥰

Ben bıraktım bu işi arkadaşlar muhabbete gelcem buraya 😂 pilatese başlıyorum bebek derdine hiç spor yapamaz olduk
Cok mantikli ben de aynisini yapcam👌 bir kadin dogumcu kadinlar hareketsizlikten gebe kalamiyor diye bir yorum yapmisti. Hatta demisti ki spor vs yaparlarsa zarar gorur diye dusunuyorlar sonra olmuyor. Hakli olabilir 😌

Cok mantikli ben de aynisini yapcam👌 bir kadin dogumcu kadinlar hareketsizlikten gebe kalamiyor diye bir yorum yapmisti. Hatta demisti ki spor vs yaparlarsa zarar gorur diye dusunuyorlar sonra olmuyor. Hakli olabilir 😌
Bencede öyle canım ben ilk gebeliğimde karın kası çalışıyordum karnıma belime yükleniyordum sporu da gebelik deniyorum diye bırakmadım o ay hamile kaldım ☺️ Hala düzenli şekilde başlayamadım en son o oldu 😂

X