2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Günaydınnnnnnn, herkese güzel bir hafta sonu diliyorum. Harika haberler alacağız inşallah Temmuz ayının bu son hafta sonudna.🥰

Hiç birimiz hayatın sadece en çok istediğimiz şeylerden ibaret olmadığını unutmayalım. Hayat devam ediyor tüm güzellikleriyle. Annelik kadar kutsal bir göreve bu kadar gönüllü olan kadınlar elbette bir gün ödüllendirileceler. Sadece herkesin vakti ve zamanı var. Test sonucunda negatif görünce üzülmek ve umutsuzluğa kapılmak yok. Çalışacağımız işi, mesleği seçebiliriz. Evleneceğimiz adamı seçebiliriz, evimize alacağız eşyaları seçebiliriz. Ancak bebişlerimiz geleceği zamanı kendileri seçiyorlar.

Onlar gelene kadar da lütfen kendinize farklı amaçlar bulun. Hayattan keyif alacak, sizi kötü düşüncelerden uzak tutacak bir şeyler bulmaya çalışın kendinize.

Olumlama yapmak hemen 1 günde olabilen bir şey değil maalesef. Bakış açınızı tamamen değiştirmeniz gerekiyor. "Salmak" dediğimiz şey de bir nevi bu. Yine ovulasyon testi yapabilirsin ancak kendini yıpratacak düşüncelere sahip olmazsın.

Hepiniz pırlanta gibisiniz unutmayın. 💕
yaa cınımm bu ne guzel bır mesajdır suan oglenden sonra bıten enercımeee cokıyı geldin :tokat: :KK200:

tweeetyyy tweeetyyy kuzum canını sıkma ınsallah bu sıkıntı gunlerimizin mukafatını cok fazla alacagız Rabbımın ıznı ıle_ bızı de haberder et. stres yapma kaygılanma . olabiliyor mutlaka hısseıdyoruz hatta ben o muayene koltuguna vıle zor oturuyorum. hersey guzel olur ınsallah :KK200::KK5:

fnd_50 fnd_50 canım bende evdden calışıyrum yaklasıık 4 yıldır mukemmel bısey tek kelime ile gerçek hayatla bıraz bag sınırlanıyor ama stresten uzak kalıyorsun bır nebze. umarım hakkında en guzeli seni ve hepimizi bulur :dua::KK200:

diğer arkadaslarım sizler nasılsınız ne var ne yok :) ben suan bır sure yogunlukta gidiyorum valla iş aile felan. ay sonu da guzel haberlerımı bekliyorum .. sizi seviyore ...

yaa cınımm bu ne guzel bır mesajdır suan oglenden sonra bıten enercımeee cokıyı geldin :tokat: :KK200:

tweeetyyy tweeetyyy kuzum canını sıkma ınsallah bu sıkıntı gunlerimizin mukafatını cok fazla alacagız Rabbımın ıznı ıle_ bızı de haberder et. stres yapma kaygılanma . olabiliyor mutlaka hısseıdyoruz hatta ben o muayene koltuguna vıle zor oturuyorum. hersey guzel olur ınsallah :KK200::KK5:

fnd_50 fnd_50 canım bende evdden calışıyrum yaklasıık 4 yıldır mukemmel bısey tek kelime ile gerçek hayatla bıraz bag sınırlanıyor ama stresten uzak kalıyorsun bır nebze. umarım hakkında en guzeli seni ve hepimizi bulur :dua::KK200:

diğer arkadaslarım sizler nasılsınız ne var ne yok :) ben suan bır sure yogunlukta gidiyorum valla iş aile felan. ay sonu da guzel haberlerımı bekliyorum .. sizi seviyore ...
Canım benim çok sevindim senin adına Allahım gönlüne göre versin. Burada bulunan bütün arkadaşlarımın gönlüne göre hayırlısı ile olsun inşallah. 5 günüm kaldı yarın 4 olacsk test yapacagım

Kız hamilelikten o ne stresi 😍 bebişin büyüyor annesinin burnundan geliyor işte maşaAllah 🧿
Ah kuzum ahhh doktor hiç olumlu değildi çok moralim bozuk geçmiyor

amin kuzum inşallah 🙏
Canım bence hiç canını sıkma bende ikiz gebelik geçiriyorum. Doktora ilk gittiğimde kesenin birininde bebek göründü ama diğer kesede sadece yolk sac vardı. Doktorum hiçte olumsuz konuşmadı yolk olduğuna göre buda sağlıklı gibi görünüyor aralarında 1 hafta var ondan daha bebek oluşmamış demişti.Haftaya bebeği görürüz demişti. Yorumunu görünce yazmak istedim içini ferah tut olumsuz bir şey düşünme lütfen inşallah sende bir haftaya bebeği görürsün.
Teşekkür ederim kuzum 😍 ama doktor neden bana böyle konuştu anlamıyorum 😔
Maşallah kuzum aslında bak ikiz olabilirdi diyorlar, bu ay hiç birşey yapmadan hamile kalabildiğini gördün, üstelik ikiz başlamış olan bir süreç, evet belki biri oluşmamıştır yoktur, ama diğeri hala orda ve hala onun için umut var, kesin sonucu almadan kendini üzme kuzum. Moralin iyi olmalı ki o kesecik de hayata sıkı sıkı tutunsun... Ha oldu ki olmadı o zaman da ona göre bi hal çaresine bakacağız, ama bence büyük resmi kaçırma, tam boşverdiğin süreçte ikize hamile kalabiliyorsun, bak bu önemli olan.
İsyan etmek istemiyorum ama iki kese olup ikisinin de gitmesi fikri çıkmıyor aklımdan 😔

Merhaba kızlar ben halen adet olmadım kaset testler halen negatif çıkıyor geç döllenme olsada böylemi oluyor bugün bat 2ci günüm lütfen bi akıl verinn😔😔😔
Testler negatifse yakında regl olursun canım genelde öyle oldu ☺️ Ama moral bozmak yok eğer hamilelik yoksa hemen regl olup yeni aya başlamak çok daha iyi böyle stresle beklemekten

Canım öncelikle gözün aydın olsun geçmiş olsun iyi yapmışsın çekilmekle. Benim kanamam çok uzun sürdü 11-12 gün diye hatırlıyorum ilk baş az gibi oldu sonra adet gibi arttı öyle olursa korkma doktor 15 güne kadar normal demişti. Namaz kılmıştım oruç da tutmuştum çünkü özüre giriyor 7 gün sonrası. Sen de kıl bence namazını. Ben aynıyım canım adetime 5 gün kaldı yarın bir test yapayım diyorum. Hiç belirtim yok yine. Bu ay da olmazsa gideceğim doktora artık aşılama falan ne gerekiyorsa başlansın istiyorum ben de.
Bu arada cinsel ilişki serbest demişti ama zaten biz yapamamıştık kanama ve içi acıdıgından dolayı
Canım sen klomen fln kullanmadan mı aşılama yapacaksın?

Ah kuzum ahhh doktor hiç olumlu değildi çok moralim bozuk geçmiyor

amin kuzum inşallah 🙏

Teşekkür ederim kuzum 😍 ama doktor neden bana böyle konuştu anlamıyorum 😔

İsyan etmek istemiyorum ama iki kese olup ikisinin de gitmesi fikri çıkmıyor aklımdan 😔
Sen stresli olursan bebeğinde etkilenir canım şu an stres yapsanda bir şeyleri değiştirecek durumda olmadığımız için en iyisi kendini rahatlatmak☺️ Bende bebeği göreceğine çok inanıyorum yolk saçı oluştuysa bebekte oluşur. Biraz sabır gerekli. Otur dua et bebeğini rabbime emanet et ☺️ Elini karnına koy konuş onunla, güzel güzel büyüdüğünü hissettiğini, onu ne kadar sevdiğini söyle. Korku, endişe yerine sevgi gönder pozitif enerjiyle büyüsün bebeğin 🤲🏻

Sen stresli olursan bebeğinde etkilenir canım şu an stres yapsanda bir şeyleri değiştirecek durumda olmadığımız için en iyisi kendini rahatlatmak☺️ Bende bebeği göreceğine çok inanıyorum yolk saçı oluştuysa bebekte oluşur. Biraz sabır gerekli. Otur dua et bebeğini rabbime emanet et ☺️ Elini karnına koy konuş onunla, güzel güzel büyüdüğünü hissettiğini, onu ne kadar sevdiğini söyle. Korku, endişe yerine sevgi gönder pozitif enerjiyle büyüsün bebeğin 🤲🏻
kelimeleriniz sanki seçilmiş bir kitap gibi aşkım ne guzel dusunuyorsun ya valla motive kaynagımızdan birisi oldun hee :KK200: :KK5:
araya girmek istedim :KK70:

Duymuştum onu canım öyle yapacam senin de regl de geldi galiba 🤲
Evet canım sukur bekletmedi daha fazla 🙏 inofolic aldım ben de bu ay, o yüzden kür yapmicam belki yumurtalar fazla büyür kötü etki eder diye. Bugün geldi elime başladım insallah faydasını görürüm 🙏

Canım sen klomen fln kullanmadan mı aşılama yapacaksın?
Kullanmadım canım laf gelişi dedim artık hangisinden başlıyorsa başlasın yeter gayrı dedim yani 😁 hap aşılama artık hangisi önceyse başlansın bir an önce demek istedim. Zaten 4 ağustosa buraya hormon esti için randevu aldım uzun zamandır yapılmıyor bir yapılsın önce o da. Sonra dicem klomen falan hocam başlayalım artık dicem

Kullanmadım canım laf gelişi dedim artık hangisinden başlıyorsa başlasın yeter gayrı dedim yani 😁 hap aşılama artık hangisi önceyse başlansın bir an önce demek istedim. Zaten 4 ağustosa buraya hormon esti için randevu aldım uzun zamandır yapılmıyor bir yapılsın önce o da. Sonra dicem klomen falan hocam başlayalım artık dicem
Tamam canım bende önceki aşmaları yapmadan aşılamaya geçme diyecektim ☺️ İnşAllah hiçbirine gerek kalmadan bu ay pozitifi görürsün 😍

X