2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Öğütülmüş yoktu canım bende öyle aldım sabah kahvaltıdan önce bir kaşık aldım bakalım inşallah vesile olur

Duymuştum onu canım öyle yapacam senin de regl de geldi galiba

Kızlar sperm sorunu için eşi çakşır kökü suyunu kullanan varmı aldım da eşim 2 gündür kullanıyor ama internette yorumlarına baktığımda bazılarında çok kötü etkiler bırakmış

Merhaba kızlar ben halen adet olmadım kaset testler halen negatif çıkıyor geç döllenme olsada böylemi oluyor bugün bat 2ci günüm lütfen bi akıl verinn

Kızlar sperm sorunu için eşi çakşır kökü suyunu kullanan varmı aldım da eşim 2 gündür kullanıyor ama internette yorumlarına baktığımda bazılarında çok kötü etkiler bırakmış
Canım biz yaşımız ileri olduğu için bütün tuşlara basmak için kullanmıştık ama gebelik elde edemedik. Ben hayıt otu suyu içmiştim. Elime de çakşır içirmiştim. Bir kaç ay içmiştik. Hatta hala var ama içmiyorum artık. Daha çok proxeed ımpryl gibi takviyeler alırsanız daha etkili olur. Tabi doktorunuza danışabilirsiniz.

Merhabalarrrr.Bekleyisler nasıl gidiyor hanımlar.Bat 8 ağustos.Günler geçmiyor hiç sanki.Bat daşlarım sizde durumlar nasıl 1
Benimki de 8 Ağustos canım ve evet günler geçmiyor. Heveslene heveslene bekliyorum umarım bu ay güzel haberlerimizi alırız. Beklemek gerçekten çok zor. Haftaya pazar test yapmaya başlarım heralde

Canım öncelikle gözün aydın olsun geçmiş olsun iyi yapmışsın çekilmekle. Benim kanamam çok uzun sürdü 11-12 gün diye hatırlıyorum ilk baş az gibi oldu sonra adet gibi arttı öyle olursa korkma doktor 15 güne kadar normal demişti. Namaz kılmıştım oruç da tutmuştum çünkü özüre giriyor 7 gün sonrası. Sen de kıl bence namazını. Ben aynıyım canım adetime 5 gün kaldı yarın bir test yapayım diyorum. Hiç belirtim yok yine. Bu ay da olmazsa gideceğim doktora artık aşılama falan ne gerekiyorsa başlansın istiyorum ben de.
Bu arada cinsel ilişki serbest demişti ama zaten biz yapamamıştık kanama ve içi acıdıgından dolayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…