2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

benim ateşim düşüşe geçti ama dün akşam daha kapak çizgisinde değilken akşam tuvalete gittiğimde çamaşırımda 3 4 damla kahverengi leke gördüm. Tam dün yerleşme kanaması olabilir diye düşünürken bu sabah komple kapak çizgisine yaklaştı. Bir kaç gündür adet olacakmışım gibi ağrı yaşıyorum ama adet de olmuyorum tam. Umarım yarın bulunduğu noktadan yukarı doğru harekete geçer ateş. Gerçi laboquick gebelik testi de yaptım negatif çıktı. Sanırım bu ay artık olmadığını kabullenmem gerekiyor.

Eklentiler

• 2A332406-A294-42C9-BBC1-82F3AAD754FA.png
    116,8 KB · Görüntüleme: 26
  • 059D4AD8-3031-4419-8741-3477324FC6E6.jpeg
    482,7 KB · Görüntüleme: 25
Canım çay kaşığımi yemek kaşigimi
Canim tahta kaşıkla yemen gerekiyor diye biliyorum çelik kaşıkla yenilmemeli böyle şeyler diye okumustum
Amin kuzum inşallah. Ama neden böyle dedi ki ben anlamadım. Görüntü de bu. Görüntü de mi sorun var hiçbir şey anlamıyorumEki Görüntüle 3278900
Canım ben boş gebelik geçirdim. Bildiğim kadarıyla da boş gebelikte yolk olmaz. Benim kesem bomboştu, bence hiç moralini bozma yolk var ve bence bebeği de göreceksin

Bence doktoru değiştir. Tamam olanı söylemesi lazım da söylemek var söylemek var. Senin anlattığına bakarak bu dr hoşuma gitmedi:)

Canim tahta kaşıkla yemen

Canım ben boş gebelik geçirdim. Bildiğim kadarıyla da boş gebelikte yolk olmaz. Benim kesem bomboştu, bence hiç moralini bozma yolk var ve bence bebeği de göreceksin
Amin kuzum inşallah
Bence doktoru değiştir. Tamam olanı söylemesi lazım da söylemek var söylemek var. Senin anlattığına bakarak bu dr hoşuma gitmedi:)
Zaten buna gitmeyeceğim bir dahakine. Ama yani ben anlamadım nasıl boş gebelik oluyor. Kafamda çok soru işareti var

Amin kuzum inşallah

Zaten buna gitmeyeceğim bir dahakine. Ama yani ben anlamadım nasıl boş gebelik oluyor. Kafamda çok soru işareti var
Canım ta geçen sene bi kız vardı burda nicki gamze mi öyle bi seydi 6 haftalıkken gitmisti sanırım ondada yolk vardı bebek yoktu kesede o cok sevinmisti yolk varsa bebekte olusmustur diye senin kac haftalık bi hafta sonra falanda görmüstü bebeği sanırım hiç kasma her sey güzel ilerliyor

bugün adet günüm ateşim düşüşe geçmedi yükselmedi de 36.5 de kaldı iki gündür düşmesi gerekiyor mu adet olmak için öyle biliyorum ama

Sabırla dua ile bekleyelim canım İnşAllah göreceksin haftaya bebeğini

Amin kuzum inşallah. Ama neden böyle dedi ki ben anlamadım. Görüntü de bu. Görüntü de mi sorun var hiçbir şey anlamıyorumEki Görüntüle 3278900
Ayy kuzum cok guzel gelısmıs bı kere bu mınnos❤bos gebelıkte ıcı bombos oluyo senınkı dolu.dr ların ne kadar sacmaladıklarını bılıyosun daha gecen gun basıma geldı.kadın anovulasyon gorunuyor malesef hormonlarında bozulmus dedı.dıgerı ovulasyon olmus hıcbır sorunda yok dedı.sen dusun.bence hıcbır sorun yok

Amin kuzum inşallah

Ben de yolk varsa bebek oluşuyor diye biliyorum. Şimdi kısa bi arama yaptım. Yolk anormal büyükse genelde o sıkıntı olmuş. Ama dr sana öyle bişey dememiş. Bence sonradan döllendiği için daha oluşmadı. Bu gittiğinde göreceksin merak etme

Sat a göre 5+6 bugün. Ama bence geç döllenme benim. Çünkü zaten çok az ilişki oldu demiştim ya size de. 6 Temmuz da hamile kaldığımı düşünüyorum ben

Sabırla dua ile bekleyelim canım İnşAllah göreceksin haftaya bebeğini
Amin kuzum inşallah. Stresten midem bulanıyor
inşallah kuzum
Boyutu için beta ile uygun dedi sadece. Büyük küçük birşey demedi

İnşallah bu ay bebeşin sesinle olur kuzum. Ben de kullandıgım takviyelerden dolayı bazı şeylerin düzene bindigine inanıyorum. En güzel zamanda gelecek bebegimiz agıstosda hamile kalırsam kaybettigim bebegimin yeri dolmuş olacak geçen sene agustosda hamile kalmıştım bu ayda öyle olur inşallah hayırlısı ile. Senin minnoşda seni yormadan gelsin inşallah. Çok teşekkür ederim güzel düşüncelerin için balım

bugün adet günüm ateşim düşüşe geçmedi yükselmedi de 36.5 de kaldı iki gündür düşmesi gerekiyor mu adet olmak için öyle biliyorum ama
Adet ateşini bilmen lazım canım bunu anlaman için belki 36.5 ile adet olacaksım belkide 36.2 bunu her ay takip ederek anlayabilirsin

Sat a göre 5+6 bugün. Ama bence geç döllenme benim. Çünkü zaten çok az ilişki oldu demiştim ya size de. 6 Temmuz da hamile kaldığımı düşünüyorum ben
Canım o zaman stres yapma doktorlar ilk degeri görünce bile net konuşmuyor onlara göre kalp atısına kadar kimse hamile degil bence anın keyfini cıkar ne güzel hamilesin hava al yürüyüs yap mis gibi

Maşallah kuzum aslında bak ikiz olabilirdi diyorlar, bu ay hiç birşey yapmadan hamile kalabildiğini gördün, üstelik ikiz başlamış olan bir süreç, evet belki biri oluşmamıştır yoktur, ama diğeri hala orda ve hala onun için umut var, kesin sonucu almadan kendini üzme kuzum. Moralin iyi olmalı ki o kesecik de hayata sıkı sıkı tutunsun... Ha oldu ki olmadı o zaman da ona göre bi hal çaresine bakacağız, ama bence büyük resmi kaçırma, tam boşverdiğin süreçte ikize hamile kalabiliyorsun, bak bu önemli olan.

Canım bence hiç canını sıkma bende ikiz gebelik geçiriyorum. Doktora ilk gittiğimde kesenin birininde bebek göründü ama diğer kesede sadece yolk sac vardı. Doktorum hiçte olumsuz konuşmadı yolk olduğuna göre buda sağlıklı gibi görünüyor aralarında 1 hafta var ondan daha bebek oluşmamış demişti.Haftaya bebeği görürüz demişti. Yorumunu görünce yazmak istedim içini ferah tut olumsuz bir şey düşünme lütfen inşallah sende bir haftaya bebeği görürsün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…